Vārda dienu svin: Antis, Antons

ikskile fbikskile twitterikskile youtube  lv en ru

1863eb918da56356c85cafd392eb74c7

Veiksmīga gada izskaņa Ikšķiles tenisa skolā

 

Laika periodā no 4.-15. decembrim Ikšķiles vidusskolas un Tīnūžu pamatskolas sporta zālēs norisinājās IBJTS ziemas sacensības.Šoreiz te sacentās 40 bērni dažādās vecuma grupās.

Tā piemēram, desmit dalībnieki 4-5 g.v.bĕrnu grupā,kas treniņus ir uzsākuši šoruden,sacentās pēc daudzcīņas principa. Mazie tenisisti rādīja savas prasmes skriešanā, lekšanā, bumbiņas ripināšanā ar raketi, kā arī sitienos pāri tīklam. 6-8 g.v.bērnu grupā sacentās 14 bērni, un te sacensības notika pēc Latvijas tenisa savienības nolikumā paredzētajiem noteikumiem t.i.mazie tenisisti izspēlē setu katrs ar katru sadalīti pa apakšgrupām. Pēc treneru un vecāku novērojumiem, tika konstatēts krietns progress, salīdzinājumā ar šī gada vasaras sacensībām. Spraigā cīņā,uzvarot visās septiņās spēlēs, pirmo vietu ieņēma pirmklasnieks Mārtiņš Briedis, 2.vietā ierindojās astoņgadīgā Madara Aspere, bet 3.vietu pārsteidzoši ieguva sešgadīgā Jasmīna Pauloviča.Sveicam arī pārējos šīs grupas sacensību dalībniekus, kuri ļoti nopietni un profesionāli aizvadīja savas cīņas.

U 9 un U 10 grupām sacensību organizatori bija sagatavojuši vairākas nominācijas,kurās sacensties,kā piemēram:labākā sitiena tehnika,precīzākie sitieni un serves,kā arī savstarpējās punktu izspēles.Saskaitot visus iegūtos punktus,labākie bija:Sofija Stolere U 9 grupā un Markuss Oto Meidrops U10 konkurencē.

Jāatzīmē arī tenisa skolas labākie audzēkņi,kas šogad izcīnījuši vairākas medaļas Latvijas mēroga sacensībās.Tie ir :Sofija Stolere,Anna Zudāne un Filips Reuts (visi U 9)

Ikšķiles bērnu un jaunatnes tenisa skola novēl visiem sportisku, veselīgu un visās jomās veiksmīgu Jauno Gadu!

 
 
 

Sporta aktualitātes

Video galerijas

Ikšķiles svētki 2016

Jaunākās foto galerijas