Vārda dienu svin: Valdis, Voldemārs, Valdemārs

ikskile fbikskile twitterikskile youtube  lv en ru

1863eb918da56356c85cafd392eb74c7

SEB MTB maratona Ikšķiles posmā startēs arī Pasaules kausa ieguvējs Blūms

Svētdien Ikšķilē norisināsies populārā SEB MTB maratona sezonas septītais posms. Savu dalību tajā apstiprinājuši vairāki vadošie Latvijas riteņbraucēji. To vidū arī Pasaules kausa ieguvējs MTB XCO krosā U23 vecuma grupā Mārtiņš Blūms, viņa komandas biedrs no “ZZK” Arnis Pētersons, kā arī ASV vienības “Holowesko Citadel Racing team” pārstāvis Andžs Flaksis.

 Šīs sezonas SEB MTB maratona kalendārā atlikuši vēl divi posmi, kas notiks Ikšķilē un Mārupē. Svētdien kuplā Latvijas kalnu riteņbraukšanas saime dosies uz Ikšķili, kur norisināsies septītais posms. Aktīvās atpūtas cienītāji tiek aicināti startēt kādā no četrām dažādām distancēm – 67,4 kilometru garajā “Toyota Hybrid” braucienā, 42,3 kilometru “Virši – A” distancē, kā arī 15 kilometru “Mammadaba” veselības un azartiskajos “Rasēns” bērnu braucienos.

Ikšķiles posmā dalībnieku skaitu “Toyota Hybrid” distancē kuplinās vairāki no Latvijas labākiem riteņbraucējiem. Uz starta redzēsim šī gada Pasaules kausa ieguvēju MTB XCO krosā U23 vecuma grupā Mārtiņu Blūmu, pasaules čempionāta MTB XCO krosā 23. vietas ieguvēju elites konkurencē Arni Pētersonu (abi “ZZK” komanda), kā arī ASV vienības “Holowesko Citadel Racing team” vienības pārstāvi Andžu Flaksi, kurš šosezon priecējis ar uzvaru “Tour de Beauce” velobrauciena kopvērtējumā.

Arnis Pētersons un Mārtiņš Blūms šosezon startējuši trijos SEB MTB maratona posmos, visos gūstot pārliecinošu dubulttriumfu. Tāpat pie uzvaras vienā no posmiem ticis Andžs Flaksis, kurš izrādījās nepārspēts Kuldīgas dubļainajā trasē. Informācija par SEB MTB maratona Ikšķiles posmu atrodama mājaslapā velo.lv.

SEB maratons 1 SEB maratons 2

SEB maratons 3 SEB maratons 4

SEB maratons 5 SEB maratons 6

SEB maratons 7

 

Informāciju sagatavoja:

Toms Markss

Igo Japiņa sporta aģentūra

Tālrunis: +371 26255435      

Elektroniskā pasta adrese: toms@lrf.lv

 

 
 
 

Sporta aktualitātes

Jaunākās foto galerijas