Vārda dienu svin: Zigfrīda, Zigrīda, Zigrīds

ikskile fbikskile twitterikskile youtube  lv en ru

1863eb918da56356c85cafd392eb74c7

Trīskāršie Vidzemes čempioni – FK Ikšķile

Vakar, 30.08. noslēdzās Latvijas Futbola Federācijas rīkotais Vidzemes čempionāts jauniešiem, kas sākās jau maijā. Čempionātā piedalījās 15 Vidzemes komandas, tas notika 4 sabraukumos Rietumu un Austrumu grupās. Mūsu, Rietumu grupā par vietu A finālā cīnījās 8 komandas. FK Ikšķile, kas šajā turnīrā startēja zem nosaukuma FC Real Pro Ikšķile, uz finālu devās ar maksimumu - 12 punktiem (3 uzvarām) un 1.vietu jau savā apakšgrupā. Fināls norisinājās 2 sabraukumos – Valmierā un Ogrē. Šogad Savu čempiona titulu šī komanda aizstāvēja jau otro reizi un - Trešo gadu pēc kārtas – ČEMPIONI! Kopsummā visa Vidzemes čempionāta laikā tika nospēlētas 20 spēles un visās tika gūtas uzvaras! Vārtu starpība – 83:7.

Par komandas vērtīgāko spēlētāju tika atzīts Kristers Krauklis, kurš labi parādīja sevi visos sabraukumos, bet, diemžēl, finālā nevarēja piedalīties kājas traumas dēļ.

Mūsu Lepnums – Markus Prohorenkovs, Renārs Meļņikovs, Romāns Afanasjevs, Ņikita Okuņevs, Daniels Latiševs, Kristers Krauklis, Kristians Priedītis, Raitis Romanovs, Mārtiņš Gatis Lejnieks, Rūdolfs Barkāns, Kārlis Rudens, Dzintars Ralfs Šķeltiņš, Raivo Štāls, Emīls Vītiņš, vārtsargs Martins Adrians Odiņš un komandas kapteinis Mikuss Paulovičs.

Komandas treneriem Andrejam Prohorenkovam un Andrejam Rubinam kārtējā pateicība un milzīgs paldies par visu! Komandā ir spēks! Un Jūs šo komandu esat padarījuši par cienīgu pretinieku visiem! Paldies, Jums, par visu – par to, cik daudz Jūs ieliekat katrā no savējiem! To cik katrs paņem sev jau atkarīgs no paša, bet, redzot puišus laukumā, ir skaidrs, ka treniņi atmaksājas un progress redzams katrā un visos kopā, ka mazās zvaigznītes mirdzēt mirdz laukumā! Paldies par to, ka mākat viņos ielikt tik daudz labā un vajadzīgā, ka katra Jūsu darbība ir taisnīga un godīga! Ka mācāt komandu būt godīgiem, paškritiskiem un saprast to, ka vēl ir kur augt!

Un, protams, ka IR! Šis ir tikai viens no lieliem sākumiem. Būt par trīskāršu Vidzemes čempionu nav tik vienkārši! Tā ir atbildība!

Un tāpēc vēl vairāk , vēl grūtāk, vēl smagāk jāstrādā treniņos, jāatdodas katram par visiem 100, maksimāla jaunu prasmju apguve un veco nostiprināšana. Katrs treniņš ir jāuztver jo dienas jo nopietnāk, jāklausa treneri, jāzina, ka viss ir iespējams.

Mēs redzam, ka IR! Mazpilsēta, kas netika pārspēta ne reizi!

Kārtējo reizi saprotu, ka ļoti liela loma ir vecākiem! Cik svarīgi puišiem ir atbalsts gan katrā spēlē, gan arī mājās, kad pēc grūta treniņa, smaga zaudējuma vai skaistas uzvaras gribas ielikt galvu mammas klēpī, vai atspiesties pret tēta stipro plecu. Paldies!

2005.gada komandai šis bija pēdējais Vidzemes čempionāts formātā 8X8. No mazajiem foršajiem “nazīšiem” nu jau stalti un skaisti jaunekļi. No spēles “1 bumba un visi uz to” uz tik baudāmām, kvalitatīvām, pilnām cīņasspara. Paldies mīļām mammas un tēti, omes un opji, māsas un brāļi, kas visas savas brīvdienas pavada “zem futbola karoga”. Kuri uztver šo sporta veidu par daļu no savas un savu bērnu dzīves.

Tiekamies LATVIJAS FINĀLĀ – 8.09-10.09. Ventspilī, kur puiši un treneri centīsies cik spēka pēdējam – GALA EKSĀMENAM formātā 8 x 8.

 
 
 

Sporta aktualitātes

Jaunākās foto galerijas