Vārda dienu svin: Otīlija, Iveta

ikskile fbikskile twitterikskile youtube  lv en ru

1863eb918da56356c85cafd392eb74c7

Atbalstīsim mūsu izlasi kopā!

Šā gada maijā Vācijas pilsētā Ķelnē norisināsies kārtējais Pasaules čempionāts hokejā, ko Latvijā mēdz dēvēt par "'hokeja pavasari"!

Ikšķiles vidusskola arī šogad aicina skolēnus un vecākus 9., 13.,15. un 16.maijā atbalstīt lielo hokeju kopā, spēles vērojot uz lielā ekrāna skolas aktu zālē!

Priecājamies, ka veiksmīga sadarbība skolai turpinās ar hokeja kluba "Kurbads" komandu, Latvijas nacionālās hokeja izlases veterānu, sporta skolas "Kurbads" direktoru Juri Štālu, kurš ar savu iniciatīvu iedvesmojis skolēnus, popularizējis hokeju Ikšķiles vidusskolā un sagādājis pārsteigumu, radot iespēju tikties ne tikai ar Latvijas čempionu komandu, bet arī ar vienīgo latvieti- Stenlija kausa ieguvēju.

Pārsteigumu būs daudz- vēl tiksimies ar vienu no vadošajiem KHL latviešu uzbrucējiem, kā arī ar ilggadējo bijušo Latvijas izlases vārtsargu un vienu no vadošajiem čempionkomandas uzbrucējiem.

Informējam, ka 15. un. 16.maija vakara spēles nepilngadīgie skolēni tiešraidē varēs vērot tikai kopā ar vecākiem vai pilngadīgām pavadošām personām, uzrādot vecāku rakstīto pilnvaru.

Laipni aicināti visi interesenti!

Atbalstīsim mūsu hokeja izlasi kopā!

 
 
 

Sporta aktualitātes