Vārda dienu svin: Otīlija, Iveta

ikskile fbikskile twitterikskile youtube  lv en ru

1863eb918da56356c85cafd392eb74c7

Ar lieliskiem panākumiem peldēšanas sacensībās startē mūsu Ikšķiles novada iedzīvotāji

 

Vēl jau 2017. gada pavasara - vasaras sezona ir tikai plaukumā, bet šā gada vissvarīgākais starts mūsu peldētājiem jau ir veiksmīgi aizvadīts.

 

Šā gada martā Berlīnē risinājās ikgadējās internacionālās starptautiskās peldēšanas sacensības ISM Berlin 2017. Tās ir Eiropā lielākās sacensības, kurās kopā ar pieaugušajiem startē arī bērni un jaunieši.

Pirmo reizi šajās sacensībās piedalījās arī PK OGRE izlase četru sportistu sastāvā, no kuriem divi ir Ikšķilnieki: Jānis Dzirkalis un Aira Sipčenoka. Jāatzīmē, ka Latvija šogad tika bagātīgi pārstāvēta - 11 komandas. Kopā piedalījās 1500 sprintisti no Rrietum un Austrum Eiropas.

Visspēcīgākie konkurenti Jānim bija sportisti no Rumānijas, Krievijas un Vācijas, Bet neskatoties uz spēcīgo konkurenci, Jānis savā vecuma grupā Latvijai izcīnīja bronzas medaļu 200 m brīvā stila peldējumā; 5. vieta - 200 m uz muguras ; 5. vieta - 100 m uz muguras ; 7. vieta- 100 m brīvajā stilā. Visus rezultātus skatīties interneta vietnē: http://www.ism-germany.com/?page_id=797&lang=en.

Aira ar 5 labāko rezultātu iekļuva 50 m brasa finālā, un finālā un izcīnīja 7. vietu.

Pavasara - vasaras sacensību sezona turpinās pilnā sparā. Jau ir bijuši un vēl būs nozīmīgi starti tepat Latvijā un starptautiskas sacensības Kauņā. 13. maijā Ogrē norisināsies Ogres novada atklātais čempionāts peldēšanā, kurā piedalīsies daudz bērni no Ikšķiles, kā jaunums būs peldējums bērniem ar invaliditāti.

Informāciju sagatavoja: Ilona Dzirkale

 
 
 

Sporta aktualitātes