Vārda dienu svin: Otīlija, Iveta

ikskile fbikskile twitterikskile youtube  lv en ru

1863eb918da56356c85cafd392eb74c7

Tenisisti Anna un Everts Leonards arī šo gadu iesāk pārliecinoši

Kā jau tikām ziņojuši,Ikšķiles jaunā tenisiste 2016.gadu noslēdza kā nr.1 Latvijā U 8 vecuma grupā.Arī šogad Anna turpina dominēt starp savām vienaudzēm tenisa kortā.Tā 22.janvārī Rīgā,Olimpiskajā sporta centrā,mūsu audzēknei izdevās izcīnīt piecas uzvaras,nezaudējot nevienā mačā vairāk par trim punktiem,rezultātā - 1.vieta.Arī septiņgadīgais tīnūžnieks Everts Leonards Neibergs šajās sacensībās papildina savu godalgu krājumu ar bronzas medaļu.

Savukārt 11.februārī Ādažu tenisa centrā, Anna izcīna piecas uzvaras un tikai finālā piekāpjas Līvai Lotei Bormanei,kas pārstāv sacensību rīkotāju klubu.Bet jau nākamajā nedēļas nogalē ikšķiliete atkal pierāda savu pārākumu un Mārupes tenisa kluba "Spars" rīkotajās sacensībās 16 meiteņu konkurencē iegūst zelta godalgu,finālspēlē pieveicot spēcīgo Paulu Gurecku no Liepājas. Arī 26.martā ENRI tenisa klubā,Anna ar Evertu pirmie!

Annai ir ārkārtīgi veikla kāju darbība un liels cīņasspars,kas ļauj noturēt pārsvaru pār sava vecuma tenisistēm.Savukārt Everts ar lielu pacietību,soli pa solītim ir kaldinājis savus panākumus.Liels prieks par mazajiem sportistiem!

Ikšķiles bērnu un jaunatnes tenisa skolas trenere Una Zīvere

 
 
 

Sporta aktualitātes