Vārda dienu svin: Otīlija, Iveta

ikskile fbikskile twitterikskile youtube  lv en ru

1863eb918da56356c85cafd392eb74c7

Pasniegtas “Sporta laureāts 2016” balvas

Sporta laureāts 2016 3

1.aprīlī atjaunotajā Tīnūžu tautas namā notika tradicionālais pasākums “Ikšķiles novada Sporta laureāts 2016”. Katru gadu pašvaldība organizē šo konkursu ar mērķi apzināt un godināt personas par panākumiem sportā vai sporta nozares attīstībā.

Pasākumā piedalījās Ikšķiles novadā reģistrētās sporta komandas, biedrības un individuālie sportisti, kas pārstāvējuši mūsu novadu vairāk nekā 160 sportisti un viņu atbalstītāji.
Pasākuma ieskaņā domes priekšsēdētājs Indulis Trapiņš pateicās sportistiem par ieguldījumu novada sporta jomas izaugsmē. Viņš atzīmēja, ka jau desmit gadus pašvaldība organizē pasākumu, kurā godina labākos sportistus. Desmit gadi ir pietiekami ilgs laiks, lai varētu atskatīties, kā gājis šajā laika posmā un izvērtēt sasniegto. Pašvaldība var droši teikt, ka paveikts liels darbs saistībā ar sporta nozares attīstību.”
Klātesošos uzrunāja Ikšķiles novada pašvaldības sporta pasākumu organizatore Agita Kābele: “Ikšķiles novada iedzīvotāji aktīvi iesaistās dažādās sporta aktivitātēs gan kā dalībnieki, gan kā skatītāji, gan kā organizētāji. Pašvaldība atbalstu ir sniegusi sporta komandām un individuālajiem sportistiem, bet vislielākā finansējuma daļa tiek novirzīta sporta organizācijām, kuras īsteno pašvaldības licencētu interešu izglītības programmu bērniem un pusaudžiem. Līdz ar to pēdējo gadu laikā Ikšķiles novadā ir radīti labvēlīgi apstākļi sporta biedrību un komandu darbībai, kas veicina to skaita pieaugumu. Ikšķiles novadā aktīvi darbojas 12 pašvaldībā reģistrētās sporta komandas, 11 licencēti interešu izglītības programmas īstenotāji bērniem un jauniešiem, sākot no 5 līdz 18 gadiem.” Sporta pasākumu organizatore uzsvēra, ka Ikšķiles novadā ik gadu tiek organizētas vairāk nekā 30 dažādu sporta veidu, dažādām mērķgrupām, dažāda mēroga sporta sacensību. Ikšķiles novada pašvaldība ir izstrādājusi “Konkursa par finansiālu atbalstu Ikšķiles novadam nozīmīgu sporta projektu un sporta sacensību organizēšanai” nolikumu, kur ik gadu tiek atbalstīti vairāki sporta pasākumi, līdzfinansējot tos. 2016. gadā tika atbalstīti un līdzfinansēti 13 sporta projektu pieteikumi. Tāpat pašvaldība atbalsta un līdzfinansē individuālos sportistus, 2016. gadā finansējums piešķirts 30 sportistiem.
Apkopojot konkursa “Ikšķiles novada Sporta laureāts 2016” rezultātus, pašvaldība pasniedza balvas septiņās nominācijās.
Biedrība "Briedis bedrē brikšķināja" tika atzīta kā uzvarētāja nominācijā “Gada sporta organizācija”. Apbalvojums piešķirts par Ikšķiles novada vārda popularizēšanu, par bērnu un jauniešu iesaistīšanu sportā un aktīvu līdzdarbību Ikšķiles novada sporta dzīvē. Biedrība organizē tādas riteņbraukšanas sacensības kā Gruzis Acī, 24h MTB sacensības un citus pasākumus.
Nomināciju “Gada sporta atbalstītājs” saņēma tūrisma pakalpojumu sniedzējs SIA "Impro ceļojumi".
Tituls “Gada sporta komanda” tika piešķirts Inārai Strazdiņai un Jurim Strazdiņam- divkārtējiem Latvijas čempioniem standartdejās S3 klasē. Apbalvojums piešķirts par īpašiem un augstiem sasniegumiem sportā un Ikšķiles novada vārda popularizēšanu.
Balvu “Gada sportiste” saņēma Anete Šteinberga, kura pērn tika atzīta par gada labāko Latvijas basketbolisti. Balvu "Gada sportists" saņēma Andris Alksnis- 2016.gada Veterānu vieglatlētikas pasaules čempions soļošanā. Apbalvojums piešķirts par īpašiem un augstiem sasniegumiem sportā un Ikšķiles novada vārda popularizēšanu.
Nominācijā “Gada treneris” balvu saņēma Kārlis Smilktens- projekta Veloskola.com vadītājs un riteņbraukšanas treneris.
Balvu “Mūža ieguldījums sportā” saņēma Aivars Remesis- Starptautiskais meistars 64 lauciņu dambretē un jauno dambretistu treneris. Apbalvojums piešķirts par augstu profesionālo meistarību un ieguldījumu Ikšķiles novada sporta attīstībā.
Savukārt nominētajiem sportistiem, kuri nesaņēma galveno balvu, tika pasniegti Atzinības raksti: Ingai Zālītei, Zanei Muceniecei un Lailai Lapiņai “Par labiem sasniegumiem sportā un Ikšķiles novada vārda popularizēšanu", Jānim Valpuski "Par labiem sasniegumiem sportā un Ikšķiles novada vārda popularizēšanu", Andrejam Prohorenko, Andrejam Rubīnam "Par ieguldīto darbu un to audzēkņu ievērojamiem sasniegumiem sportā".
Par izciliem sasniegumiem “Latvijas IV vasaras olimpiāde 2016” Valmierā Pateicības saņēma Laila Lapiņa, Lolita Kaufmane, Lāsma Ozola, Harijs Bariss.
Par aktīvu līdzdarbošanos Ikšķiles novada pašvaldības organizētajos pasākumos un aktīva dzīvesveida popularizēšanu novadā Pateicību saņēma: biedrība “Ikšķiles velo”, pašvaldības komanda “Izturība”, pašvaldības sieviešu volejbola komanda “Ikšķile”, biedrība “Daiļslidošanas klubs “Slidotprieks””, Agris Grīnbergs.
Par ieguldījumu, ilggadēju un aktīvu darbību bērnu un jauniešu sportā no 5 līdz 18 gadu vecumam, īstenojot licencētas interešu izglītības programmas, Pateicību saņēma: biedrība “Ikšķiles bērnu un jaunatnes tenisa skola”, daiļslidošanas klubs “Slidotprieks”, biedrība “Igora Miglinieka sporta skola”, biedrība “Bērnu un skolēnu sporta centrs “Ikšķile””, biedrība “Salaspils karatē klubs”, SIA “Gimnasium”, biedrība “KS Sporta klubs”.
Pateicības saņēma: par sadarbību sporta pasākumu organizēšanā, iesaistot jauniešus līdzdarboties- GHETTO GAMES komanda, par atbalstu sporta aktivitāšu organizēšanā- SIA “Veloski”, par aktīvu darbu Ikšķiles novada sporta dzīves attīstībā- Ivars Šmalcs, Elīna Vārtiņa, par pasākuma “Sporta laureāts” apbalvošanas ceremonijas aizsākšanu un aktīvu darbu Ikšķiles novada sporta dzīvē- Sanita Tauriņa.
Pateicības saņēma arī Ikšķiles novada pašvaldības darbinieki: “Viens par visiem, visi par par vienu”.
Apbalvošanas ceremoniju vadīja Andris Krauja, priekšnesumus sniedza grupas “Samba de Riga” un flamenko deju klubs “Duende”.
Pēc svinīgās apbalvošanas ceremonijas visi tika aicināti uz vestibilu nobaudīt kafiju un svētku torti, bet zālē- pēc sirds patikas izdejoties ballē ar brāļiem Puncuļiem.
Paldies vietējiem uzņēmējiem, kuri atbalstīja 2016. gadā Ikšķiles novada pašvaldības organizētos sporta pasākumus novadā: SIA “Anek”, EEfitness, SIA “Venden”, “2Tomāti”, “Interbaltija AG”, “Maxima Latvija”, SIA “Ferbalt”, “Viesnīca un ūdens atpūtas centrs "Spadrops", Liberta bērza sulas un vīni, kā arī biedrībām un Ikšķiles novada brīvprātīgajiem jauniešiem.
Tāpat paldies arī uzņēmumiem par sagādātajām balvām “Ikšķiles novada sporta laureāts 2016” atrakcijām un konkursiem: SIA “Anek”, “Viesnīca un ūdens atpūtas centrs "Spadrops", Liberta bērza sulas un vīni, restorāns “Brandīns”, SIA “Impro ceļojumi”.

Jura Galēja foto: https://failiem.lv/u/hc778kke

J.Galējs Sporta laureāts 2016

 Sporta laureāts 2016 1 

Sporta laureāts 2016 5

Sporta laureāts 2016 4 Sporta laureāts 2016 6

Sporta laureāts 2016 7 Sporta laureāts 2016 8

Sporta laureāts 2016 9 Sporta laureāts 2016 10

 Sporta laureāts 2016 13 Sporta laureāts 2016 11

Sporta laureāts 2016 12

 
 
 

Sporta aktualitātes

Jaunākās foto galerijas