Vārda dienu svin: Tenis, Dravis

ikskile fbikskile twitterikskile youtube  lv en ru

1863eb918da56356c85cafd392eb74c7

VPDK “Upe” svin piecu gadu jubileju

 

Ar sirsnīgu koncertu "Upes 5 līkloči" 13.maija vakarā Tīnūžu tautas namā 5 gadu jubileju svinēja vidējās paaudzes deju kolektīvs „Upe”.

Koncertā, kuru vadīja paši dejotāji, tika ieskicēti, viņuprāt, svarīgākie aizvadīto gadu notikumi un dejas. Ar humoru tika pieminētas gan sākumposma grūtības ar tērpiem un to trūkumu, gan dalībnieku plūdumi un maiņas, gan sasniegumi. Koncertu kuplināja „Upes” draudzīgie kolektīvi VPDK „Ūsa” (vadītāja Brigita Čikste), VPDK „Līksme” (vadītāja Iveta Kļaviņa), JDK „Mārupe” (vadītājs Rolands Levics), VPDK „Letkiss” (vadītāja Inga Vībāne), kā arī bērnu deju kolektīvs „Upīte”, ar kuru „Upe” vienojās kopīgajā fināldejā „Es mācēju danci vest”.

Kā uzsvēra kolektīva repetitore Dace Circene, „Upe” nojauc robežas starp divām frontēm – skatuves deju un tradicionālo deju, to apliecinot ar priekšnesumu, ko izpildīja „Upe” un Etno kompānija „Zeidi”.

Lai arī dejošana ir „Upes” prioritāte, dejotāji koncertu noslēdza ar dziesmu kā apliecinājumu savam dzīvespriekam un daudzveidībai.

VPDK „Upe” vadītājs Didzis Apsītis veltīja pateicības vārdus ikvienam esošajam un bijušajam kolektīva dalībniekam par viņa artavu, kas palīdzējis „Upe” veidoties un kļūt tādai, kāda tā ir šobrīd.

Upieši lielu paldies teica arī savai „krustmātei” – Tīnūžu tautas nama vadītājai Valdai Kuršai, par spēcīgo atbalstu un pretīmnākšanu.

Pēc koncerta kolektīvu sveica daudzi draugi un atbalstītāji.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 
 

Sporta aktualitātes