Vārda dienu svin: Alnis, Andulis

ikskile fbikskile twitterikskile youtube  lv en ru

1863eb918da56356c85cafd392eb74c7

Aijas Apsītes lekcija "Elpceļu slimības un to ārstēšana"

29. novembrī Ikšķiles Veselības veicināšanas centrā notika Aijas Apsītes lekcija “Elpceļu slimības un to ārstēšana”, pulcējot plašu interesentu loku.

Vairāk kā trīs stundu garajā nodarbībā lektore pārrunāja jautājumus saistībā ar elpceļu slimībām, dabīgo profilaksi un veseļošanos. Viņa uzsvēra, ka vecākiem bieži vien nākas izvēlēties, kā ārstēt bērnus- ar stiprām zālēm, panākot šķietami ātru rezultātu, vai ārstēt dabiskā ceļā- izmantojot zināšanas par organisma darbību. Izslimojot “pareizi” slimību, t.i. neiejaucoties mākslīgi organisma funkcijās, cilvēkam iespējams stiprināt imunitāti.
Katrs nodarbības dalībnieks saņēma noderīgus informatīvos materiālus par tādām tēmām kā imunitāte, tās veidošanās un stiprināšana, paaugstināta temperatūra (kontrolēta)- noderīgs organisma aizsargreflekss, elpceļu saslimšanas, to ārstēšana akūtajā un atveseļošanās periodā. Lektore izskaidroja, kādos gadījumos un kā pareizi lietot sildošās un atvēsinošās kompreses, sildošās kāju vannas, inhalācijas, masāžas, vingrojumus, zāļu tējas, homeopātiju un antibiotikas.

 Vairāk par Aiju Apsīti: http://www.aijasprakse.lv/lv/par-mani/1

 

A.Apsītes lekcija 29.11 4 A.Apsītes lekcija 29.11 3

A.Apsītes lekcija 29.11 5 A.Apsītes lekcija 29.11 6

A.Apsītes lekcija 29.11 1 A.Apsītes lekcija 29.11 2

 
 
 

Veselības un sociālo lietu pārvaldes aktualitātes

Jaunākās foto galerijas