Vārda dienu svin: Zigfrīda, Zigrīda, Zigrīds

ikskile fbikskile twitterikskile youtube  lv en ru

1863eb918da56356c85cafd392eb74c7

Ikšķiles novadā notikušas starpnovadu spēles invalīdiem (video)

 

20. jūlijā Tīnūžu pamatskolas stadionā un sporta hallē notika pirmais Ikšķiles novada Invalīdu biedrības organizētais sporta pasākums “Cilvēki ar invaliditāti sporto un var”! 

Pasākums tika realizēts pateicoties Ikšķiles novada pašvaldības izsludinātajam konkursam par finansiāla atbalsta piešķiršanu Ikšķiles novada nozīmīgu sporta projektu un sporta sacensību organizēšanai. Sportisko aktivitāšu dienā piedalījās Ikšķiles novada Invalīdu biedrības biedri, viņu ģimenes locekļi un atbalsta personas, kā arī brīvprātīgie palīgi. Ciemos bija atbraukuši viesi no Valsts Sociālās aprūpes centra "Vidzeme" Ropažu pansionāta un dalībnieki no Lielvārdes Dienas centra atbalsta grupas "Dzīvesprasmes". Kopskaitā sporta dienā piedalījās 65 dalībnieki. 

Lai arī no paša rīta debesis klāja bieza mākoņu kārta un šķita, ka no lietus mums neizbēgt, - mēs tomēr sportojām un baudījām kopā būšanas prieku! Mūsu labās domas un smaids aizbiedēja mākoņus un jau pavisam drīz pie debesīm parādījās saule!Stadionā valdīja prieks. Bija jūtams saviļņojums par uzvaru un neliela vilšanās par neveiksmi. Tomēr tam visam pāri - labestība un dzīvesprieks! Visas dienas garumā, dalībniekiem bija iespēja piedalīties 14 dažādās disciplīnās. Bija grūtās, jautrās, ātruma, veiksmes, veiklības, atjautības, precizitātes un zināšanu sacensības. Uzvarētāji bija visi! Ikviens dalībnieks saņēma pozitīvās emocijas, - ka ir pārvarējis sevi un uzdrīkstējies.Manuprāt, lielākā cilvēka uzvara ir – pārvarēt savu biklumu, savu īpašo slimību, spēja spert drošus soļus sabiedrībā, kura uz mums reizēm noraugās kā uz “citādiem”!

Patiess un sirsnīgs PALDIES visiem, kas palīdzēja, lai šis pasākums notiktu!Paldies - Ikšķiles novada pašvaldībai, Tīnūžu pamatskolas direktora v.i. Jurim Saratovam, brīvprātīgajiem palīgiem – Zandai Vītolai, Agitai Kābelei, Laurai Šīrantei, Valdai Kuršai, Ilonai Balodei, Zentai Počkajai, Raimondam Slisim, Aivijai Gribuškai, Matīsam Mazulim un visiem, visiem, kuri bija kopā ar mums! Īpašs paldies Ūdens sporta kluba "Ogre" prezidentam - Andrim Priedītim par enerģijas, optimisma un uzmundrinājuma vārdiem sportisko aktivitāšu dienas dalībniekiem!Paldies visiem kas bija, ir un būs! Uz tikšanos turpmākajos pasākumos!
Ikšķiles novada invalīdu biedrības priekšsēdētājs Oskars Počkajs.

Vairāk - pievienotajā videomateriālā.

 

 

 

 
 
 

Veselības un sociālo lietu pārvaldes aktualitātes

Jaunākās foto galerijas