Vārda dienu svin: Antis, Antons

ikskile fbikskile twitterikskile youtube  lv en ru

1863eb918da56356c85cafd392eb74c7

Lieldienu ieskaņas pasākums “OLIŅ – BOLIŅ”

Tīnūži Lieldienu pasākums 4

6.aprīlī Tīnūžu tautas namā Ikšķiles invalīdu biedrība pulcējās uz Lieldienu iešūpošanas pasākumu “Oliņ- boliņ”.

Pasākumu vadīja Veselības centra speciāliste Zanda Vītola. Tā ieskaņā viņa teica: “Lieldienas ir ne kristīgās pasaules svētki, bet arī pavasara saulgriežu svinības. Tās iezīmē punktu pavasarī, kad diena un nakts kļūst vienāda garuma. Lieldienās, saulei lecot un rietot, tās ēna iet pa vienu līniju, kura ir skaisti nosaukta- par saules taku.”

Klātesošos uzrunāja Ikšķiles novada domes priekšsēdētājs Indulis Trapiņš: “ Pašvaldībai ir liels gandarījums, ka šis pasākums notiek atjaunotajā Tīnūžu tautas namā. Mēs daudz darām, lai rastu atbalstu dažādām mērķauditorijām. Gan Veselības un sociālo lietu pārvalde, gan abi tautas nami sniedz savu artavu mūsu biedrībām- palīdz organizēt pasākumus, braukt ekskursijās. Ikšķiles invalīdu biedrība novadā ir viena no visjaunākajām biedrībām. Liels nopelns ir biedrības vadītājam Oskaram Počkajam. Paldies viņam!”

Arī Veselības un sociālo lietu pārvaldes vadītājs Juris Saratovs sveica savus tuvākos kaimiņus, uzsverot, ka katru gadu Ikšķiles invalīdu biedrība tiekas dažādos pasākumos, tādēļ novēlēja, lai šis cikls nebeidzas un visi vienmēr sanāktu kopā tikpat kuplā pulkā kā šodien.

Ikšķiles invalīdu biedrības vadītājs Oskars Počkajs savā uzrunā pateicās visiem, kas iesaistījušies biedrības aktivitātēs, kā arī pašvaldībai- par atbalstu.

Jau tradicionāli pasākumā tiek rādīti priekšnesumi. Šoreiz tika piedāvāts noskatīties atbalsta grupas „Sīpoliņi” Zandas Vītolas vadībā iestudēto fragmentu no Viktora Igo "Kuprītis no Notrdamas". Savukārt Ikšķiles tautas nama bērnu vokālais ansamblis “Puķuzirnis”  un tā vadītāja Sarmīte Viļuma sniedza pavasarīgu koncertu.

Pasākumā notika  krāsoto olu konkurss, kā arī dažādas atrakcijas.

Lieldienu pasākums 5 Lieldienu pasākums 6

Lieldienu pasākums 7 Lieldienu pasākums 8

Lieldienu pasākums 3 Lieldienu pasākums 14

Lieldienu pasākums 9 Lieldienu pasākums 10

Lieldienu pasākums 11 Lieldienu pasākums 12

Lieldienu pasākums 13 Tinūži

Lieldienu pasākums 1 Lieldienu pasākums 2

 
 
 

Veselības un sociālo lietu pārvaldes aktualitātes