Vārda dienu svin: Gaisma, Auseklis

ikskile fbikskile twitterikskile youtube  lv en ru

1863eb918da56356c85cafd392eb74c7

Ikšķiles novadā viesojas Hāpsalas Invalīdu biedrība

4. un 5. jūlijā Ikšķiles novada pašvaldībā viesojās Hāpsalas Invalīdu biedrība 45 cilvēku sastāvā. 4.jūlijā viesi apmeklēja Ikšķiles Veselības un sociālo lietu pārvaldi, kurā tikās ar Ikšķiles novada izpilddirektoru Juri Rudeni un pārvaldes vadītāju Juri Saratovu. Pēc nelielās iepazīšanās ar iestādi viesi devās uz Tīnūžu pamatskolu, kurā tika izmitināti, savukārt 5.jūlijā viesi apskatīja Ikšķili.

Kā atklāja viens no brīvprātīgajiem- Hāpsalas pilsētas vice mērs Pēteris Vikmans, Hāpsalas Invalīdu biedrība katru gadu organizē trīs dienu ekskursijas: "Tajās piedalās arī daudzi brīvprātīgie, kuri palīdz cilvēkiem ar īpašām vajadzībām ekskursijas laikā. Piemēram, šoreiz līdzi brauca  četri cilvēki ratiņkrēslos, pierādot, ka invaliditāte nav šķērslis ceļošanai. Lai izmaksas būtu zemākas, kā naktsmājas tiek izmantotas skolas, kā arī līdzi ņemta jau sagatavota pārtika. Par ēdināšanu braucienā atbild pavāre, kura gādā, lai cilvēki būtu laicīgi paēduši un daudzi varētu iedzert zāles."

Jau ziņots, ka 26.maijā Ikšķiles Veselības un sociālo lietu pārvaldē viesojās Hāpsalas pilsētas vice mērs Pēteris Vikmans, lai pārrunātu turpmākās sadarbības iespējas sociālajā jomā. Sarunās tika panākta vienošanās, ka 4. un 5.jūlijā Ikšķiles novada pašvaldībā viesosies cilvēku grupa ar īpašām vajadzībām no Hāpsalas.

IMG 3040 viesi

Hāpsala 2 Hāpsala 3

Hāpsala 4 Hāpsala 7

Hāpsala 8 Hāpsala 9

Hāpsala 1 Hāpsala 5

 
 
 

Veselības un sociālo lietu pārvaldes aktualitātes