Vārda dienu svin: Otīlija, Iveta

ikskile fbikskile twitterikskile youtube  lv en ru

1863eb918da56356c85cafd392eb74c7

Noslēgusies nometne "IE[SPĒJA]"

No 6.līdz 8.jūnijam atpūtas kompleksā "Turbas" noritēja starptautiskās sportisko un radošo aktivitāšu dienas IE[SPĒJA] cilvēkiem ar fiziskās un intelektuālās attīstības traucējumiem, kuru organizēja Ikšķiles, Ogres un Lielvārdes novada pašvaldība. Jau trešo gadu nometne pulcēja arī viesus no sadraudzības pilsētas Stoļinas.

6.jūnijā notika dažādas sportiskās aktivitātes, bet dienas noslēgumā- apbalvošanas ceremonija,kurā visi dalībnieki saņēma medaļas un mazas piemiņas dāvaniņas. Savukārt pēc tam notika Baltkrievu nacionālais vakars ar dziesmām, tautiskām dejām un gardu maltīti.

   nometne 12 nometne 13 nometne 14

nometne 15 nometne 16 nometne 17  

nometne 4 nometne 2 nometne 3

nometne 5 

Otrā diena bija veltīta mākslai-  katrs varēja izmēģināt roku dažādās radošajās darbnīcās, savukārt ansambļa „Vjatļica” dalībnieki apmeklēja Ikšķiles Mūzikas un mākslas skolu. Viesus uzņēma direktore Valda Jermanova. Viņa sniedza īsu ieskatu skolas darbībā, kā arī aicināja nelielā ekskursijā pa skolu. Pēc mācību kabinetu apskates zālē notika koncerts- savu muzikālo sveicienu dāvināja  Ikšķiles Mūzikas un mākslas skolas pedagogi, gan arī ansamblis „Vjatļica”.  Dienas noslēgumā  notika  latviešu vakars, kurā nometnes dalībnieki apguva tautas dejas.

   nometne 6 nometne 7 nometne 8

  

  

    

   

Pēdējā nometnes dienā, 8.jūnijā, viesi no Stoļinas apmeklēja Ikšķiles novada pašvaldību, lai tiktos ar priekšsēdētāju Induli Trapiņu un pārrunātu turpmākās sadarbības iespējas. Tikšanās laikā priekšsēdētājs pateicās biedrībai “Atbalsts jauniešiem invalīdiem” un Baltkrievu nacionālajam mūzikas ansamblim „Vjatļica” par dalību nometnē.

nometne 9 nometne 10 nometne 11

 
 
 

Veselības un sociālo lietu pārvaldes aktualitātes