Vārda dienu svin: Nanija, Ilgmārs, Igmārs

ikskile fbikskile twitterikskile youtube  lv en ru

1863eb918da56356c85cafd392eb74c7

Bezmaksas seminārs “Uz robežas” par atkarību un līdzatkarību

 

4.martā plkst. 14.00 Ikšķiles Sv. Meinards ev. lut. baznīcā notiks bezmaksas seminārs par atkarību un līdzatkarību. Aicināti ir visi interesenti kurus šī problēma ir skārusi personīgi, kā arī tos, kas par šo problēmu/ slimību vēl neko nezina.

Atbalsta grupas audžuģimenēm, aizbildņiem un adoptētājiem

23.februārī Sociālā dienesta telpās Daugavas pr. 34 notika pirmās atbalsta grupas nodarbības audžuģimenēm, adoptētājiem un aizbildņiem. Atsaucība bija pietiekami liela, jo šīm ģimenēm ir nepieciešams speciālistu atbalsts un zināšanas.

Arī turpmāk šajās tikšanās reizēs tiks pārrunātas grūtības ar kādām sastopas ģimenes, audzinot bērnus ar emocionāliem un uzvedības traucējumiem, grūtības veidot saskarsmi ar bērna bioloģisko ģimeni, bērna adaptācijas grūtības audžuvecāku ģimenē, audžubērna fiziskās veselības problēmas, mācīšanās grūtības, emocionālā piesaiste audžubērnam un šķiršanās grūtības, kā arī audžuvecāku emocionālā izdegšana un grūtības relaksēties, respektējot savas vajadzības. Tāpat, pieaicinot citus speciālistus, atbalsta grupā tiks sniegta arī informācija likumdošanas jautājumos un atbalsts jautājumos, kas skar sadarbību ar dažādām institūcijām. Ģimenes varēs savstarpēji dalīties savā pieredzē un atbalstīt viena otru.

Nodarbības turpmāk notiks reizi mēnesī. Nākamā nodarbība - 21.martā plkst. 9.30 Daugavas prospektā 34, Ikšķilē.

Ieinteresētās ģimenes aicinām arī turpmāk iesaistīties atbalsta grupas nodarbībās.

Sociālā dienesta vadītāja Dzintra Švirkste

dekors

Ikšķilē noticis pašdarbības festivāls cilvēkiem ar invaliditāti "Skatuve ikvienam" (video)

 

Sestdien Ikšķiles vidusskolā norisinājās pirmais pašdarbības festivāls cilvēkiem ar invaliditāti "Skatuve ikvienam", kurā piedalījās dažādu biedrību un organizāciju pārstāvji no Latvijas un ārvalstīm.

Bezmaksas mediācija ģimenēm

No 2017. gada 1. janvāra līdz 31. decembrim ģimenēm, kurās ir bērni līdz 18 gadu vecumam, ir iespēja saņemt daļēji valsts apmaksātus sertificētu mediatoru pakalpojumus, lai palīdzētu risināt domstarpības, kuras var skart arī bērnu intereses.

Iedzīvotājiem pieejami jauni veselības nozares e-pakalpojumi

No šā gada februāra papildus valsts E-veselības portālam www.eveseliba.gov.lv arī valsts pārvaldes pakalpojumu portālā www.latvija.lv iedzīvotajiem ir pieejams daudzveidīgs veselības nozares e pakalpojumu klāsts, kas nodrošina iespēju ātri un ērti noskaidrot ar savu veselību saistītu informāciju.

Vairāk rakstu...

Veselības un sociālo lietu pārvaldes aktualitātes

Jaunākās foto galerijas