Vārda dienu svin: Inguna, Inguns, Ausma, Ausmis

ikskile fbikskile twitterikskile youtube  lv en ru

1863eb918da56356c85cafd392eb74c7

Aizvadīta nometne "Iespēja 2017"

No 12.jūnija līdz 14.jūnijam viesu namā “Debesu bļoda” jau ceturto reizi notika starptautiskā sportisko un radošo aktivitāšu nometne "Iespēja 2017" cilvēkiem ar fiziskās un intelektuālās attīstības traucējumiem.

Šogad tajā piedalījās dalībnieki no Latvijas, Lietuvas, Baltkrievijas un Ukrainas, kopā pulcējot vairāk kā 100 dalībniekus. Nometni organizēja Ogres, Ikšķiles, Lielvārdes un Skrīveru novadu pašvaldības.  
Pirmajā nometnes dienā dalībnieki piedalījās dažādās sporta aktivitātes, vakaru noslēdzot ar dejām. Otrā diena bija veltīta radošajām darbnīcām un koncertam, bet noslēguma dienā notika koncerts, kurā nometnes dalībnieki sniedza iepriekšējā dienā sagatavotos priekšnesumus.
Pēdējā nometnes dienā, 14.jūnijā, viesi no Baltkrievijas, Lietuvas un Ukrainas apmeklēja Ikšķiles novada pašvaldību, lai tiktos ar priekšsēdētāju Induli Trapiņu un pārrunātu turpmākās sadarbības iespējas.


 Iespēja 2017 10 Iespēja 2017 9

Iespēja 2017 7 Iespēja 2017 5

Iespēja 2017 12 Iespēja 2017 11

Iespēja 2017 1 Iespēja 2017 2

Iespēja 2017 8 iespēja 2017

Iespēja 2017 4 Iespēja 2017 3

 

Aizvadīta meditācija “Sievietes iekšējais avots”

24.maijā Sievišķības mēneša ietvaros notika trešā tikšanās- meditācija “Sievietes iekšējais avots”, kuru vadīja Reiki skolotāju un Gongu meistari Kristu Džuliju Kirkupu.

Pirms meditācijas meistare atklāja, ka sievietei svarīgi attīstīt savu balsi, runu un māku klausīties ne tikai sevī un citos, bet arī klusumā. Trīs stundu garumā caur savas balss skaņu, ēterisko eļļu aromātiem un kalnu kristāliem, caur meditācijām sievietes mācījās sajust savu iekšējo Sievietes avotu, kas sevī glabā senu un lielu spēku.

meditācija 1

meditācija 2

Iespējams ērti noskaidrot, kurās iestādēs izmanto E-veselības sistēmu

Turpmāk iedzīvotāji ērtā un pārskatāmā veidā varēs noskaidrot, kuras ārstniecības iestādes un aptiekas  ir noslēgušas līgumu ar valsti par E-veselības sistēmas lietošanu. Šīs informācijas noskaidrošanai iedzīvotāji tiek aicināti izmantot interaktīvo karti, kas ir pieejama E-veselības portālā www.eveseliba.gov.lv.

“Laiks ar Mary Kay”

Mary Kay 2

Jau trešo gadu maijs Ikšķiles Veselības veicināšanas centrā tiek pasludināts par Sievišķības mēnesi. 17.maijā notika otrā šī cikla tikšanās, kurā šoreiz sievietēm tika piedāvāta praktiska nodarbība "Laiks ar Mary Kay".
Profesionālas konsultantes no kompānijas “Mary Kay” atklāja jaunākās modes tendences dekoratīvās kosmētikas un meikapa uzklāšanas tehnikā. Nodarbībā sievietes notestēja uz savas ādas “Mary Kay” produkciju un mācījās veidot vakara grimu.

 Mary Kay 3 Mary Kay 1

Akvelīnas Līvmanes saruna par tēmu “Cilvēka ceļš pa dzīvi”

A.Līvmanes lekcija 3

Jau trešo gadu maijs Ikšķiles Veselības veicināšanas centrā tiek pasludināts par Sievišķības mēnesi, kad tiek organizētas dažādas lekcijas un praktiskās nodarbības sevis izzināšanai, izglītošanai un pilnveidošanai. 10.maijā notika pirmā šī cikla lekcija, kurā piedalījās aktrise un astroloģe Akvelīna Līvmane sarunā par tēmu “Cilvēka ceļš pa dzīvi”.

Sarunas ievaddaļā Līvmanes kundze klātesošos iepazīstināja ar savu nesen iznākušo grāmatu “Atvērto siržu sarunas. Mīl- nemīl”,  ar gandarījumu pieminot, ka šī gada janvārī tā ierindojusies lasītāko grāmatu TOP 10. Grāmatas anotācijā rakstīts: “Dzīvot savu dzīvi un nepieļaut kļūdas ir katra cilvēka spēcīgākā vēlme. Lai to īstenotu, jāatrod laiks pašanalīzei. Tiekoties ar cilvēkiem konsultācijās un nestandarta situācijās, autorei ir uzkrājušās atziņas, kas var palīdzēt izprast sevi, gūt panākumus vai vienkārši justies labāk.”

Sarunas turpinājumā Akvelīna Līvmane pievērsās tādām tēmām kā pozitīvā domāšana, pareizas ēšanas nozīme veselības sakārtošanā, astroloģija- par to, kas ar mums notiek, kas lemts un cik no visa tā ir mūsu pašu rokās, vai iespējams mainīt savu likteni. Velkot paralēles ar savu dzīvi, astroloģe uzsvēra, ka nekad nav par vēlu mainīt savu domāšanu, strādāt ar sevi un justies laimīgam.

 A.Līvmanes lekcija 2 A.Līvmanes lekcija 4

A.Līvmanes lekcija 1 Atvērto siržu sarunas

Vairāk rakstu...

Veselības un sociālo lietu pārvaldes aktualitātes