Vārda dienu svin: Agne, Agnese, Agnija

ikskile fbikskile twitterikskile youtube  lv en ru

1863eb918da56356c85cafd392eb74c7

Aicina apzināt mūziķus, kuriem nepieciešams atbalsts

Ar mērķi sniegt atbalstu nelaimē nonākušiem mūziķiem, sociālā atbalsta fonds “Līdzskaņa” aicina apzināt mūziķus,  kuriem nepieciešams fonda atbalsts. 

Fonds “Līdzskaņa” atbalsta mūziķus, kuri devuši ieguldījumu Latvijas kultūras dzīvē, bet šobrīd dažādu iemeslu dēļ vairs nevar aktīvi darboties  mūzikas nozarē. Piedāvātās palīdzības spektrs ir ļoti plašs - tiek sniegts finansiāls, praktisks un emocionāls atbalsts mūziķiem, sniegta palīdzība pārvarēt pēkšņus zaudējumus un grūtības dzīvē, kas liegušas māksliniekam attīstīt savu radošumu, tādējādi izolējot mākslinieku no ierastās vides. Pirmajos darbības mēnešos fonds ir sniedzis palīdzību pieciem grūtībās nonākušiem  māksliniekiem.

Fonda mērķi ir :

  1. Apzināt Latvijas mūziķus, kuriem ir nepieciešamība pēc finansiāla vai praktiska atbalsta;
  2. Veidot regulāru komunikāciju ar mūziķiem, kuri šobrīd vairs aktīvi nepiedalās sabiedriskajā dzīvē un/vai jūtas kolēģu un sabiedrības aizmirsti. Apciemojot, dāvinot biļetes uz koncertiem, kā arī, organizējot radošas nometnes un citus pasākumus, vēlamies izrādīt interesi, cieņu un integrēt viņus mūzikas nozares dzīvē;
  3. Risināt krīzes situācijas, sniedzot finansiālu palīdzību veselības uzlabošanai;
  4. Rosināt aktīvo mūziķu iesaisti fonda darbībā, ziedojot laiku kolēģu atbalstam un integrēšanai sabiedrībā un radošajā dzīvē;
  5. Nodrošināt speciālistu pakalpojumus, piedāvājot profesionālu palīdzību dažādu grūtību pārvarēšanā.
  6. Nepieciešamības gadījumā  iesaistīties  ziedojumu līdzekļu vākšanas kampaņās.

Atbalstot fonda “Līdzskaņa” aktivitātes, arī Ikšķiles novada pašvaldība aicina apzināt grūtībās nonākušos mūziķus Ikšķiles novadā. Kontaktinformāciju par mūziķiem lūdzam sūtīt uz e- pastu: inga.sulca  @ ikskile.lv.

Sveķenes

 
 
 

Iepirkumi

Jaunākās foto galerijas