Vārda dienu svin: Alnis, Andulis

ikskile fbikskile twitterikskile youtube  lv en ru

1863eb918da56356c85cafd392eb74c7

Pašvaldībā atzīmē Policijas dienu (video)

Policijas diena5.12 5

5.decembris ir ne tikai Policijas diena, bet arī visas Latvijas svētki. Tālajā 1918.gadā, kad mūsu valsts bija tikko dibināta un bija vēl trausla un neaizsargāta, 5.decembrī Tautas Padome izveidoja Latvijas brīvvalsts policijas dienestu.  Tas bija ļoti nozīmīgs lēmums mūsu valsts saglabāšanā.  Atzīmējot Policijas 99.gadadienu un Policijas profesionālos svētkus, 5.decembrī Ikšķiles novada pašvaldībā notika svinīga pieņemšana, uz kuru bija aicināti Reģionālās pašvaldības policijas, kā arī Valsts policijas darbinieki.

 

Pasākumā domes priekšsēdētājs Indulis Trapiņš pateicās Reģionālajai pašvaldības policijai par piecu gadu veiksmīgo sadarbību sabiedriskās drošības un  kārtības nodrošināšanā Ikšķiles novadā, pasniedzot Pateicības darbiniekiem, kuri Ikšķiles novada labā strādājuši visilgāk. Pateicību saņēma Reģionālās pašvaldības policijas priekšnieks Māris Bomiņš, policijas priekšnieka vietnieks Germans Ivanovs, Ikšķiles novada nodaļas priekšnieks Gundars Dzenis un darbinieki:  inspektors Jānis Bērziņš, inspektors Ingus Vāgners, inspektors Sandis Lejkrists, kārtībniece Sandra Beļakova, kārtībnieks Normunds Akmeņkalns, kārtībnieks Andris Jansons, vecākā inspektore Ieva Krapāne. Paldies tika teikts arī inspektoram Jānim Bruševicam, inspektoram Dainim Ilgažam, kārtībniekam Mārim Damškalnam un  kārtībniekam Henriham Atroščenkovam. Par veiksmīgu sadarbību pašvaldība pateicības pasniedza Rīgas reģiona pārvaldes Ogres iecirkņa priekšniekam Vilnim Naglim, Kārtības policijas nodaļas vecākajam  inspektoram majoram Arnim Birzem un Ogres iecirkņa Kārtības policijas nodaļas inspektoram kapteinim Agrim Bilderam.

Reģionālajai pašvaldības policijai paldies par kopīgi veikto darbu teica arī Ikšķiles vidusskolas,Tīnūžu pamatskolas, kā arī Kultūras pārvaldes un Izglītības, sporta un jaunatnes lietu pārvaldes pārstāvji. Klātesošos ar  lustīgām dziesmām priecēja bērnu vokālais ansamblis “Puķuzirnis” Sarmītes Viļumas vadībā.

Ikšķiles novada pašvaldība profesijas svētkos saviem sadarbības partneriem vēl, lai nozīmīgais un svarīgais darbs policijā dotu gandarījumu, lai rūpējoties par sabiedrības drošību un kārtību, izdodas saglabāt sirds gaišumu un optimismu!

Policijas diena5.12 6 Policijas diena5.12 7

  Policijas diena5.12 9 Policijas diena5.12 10

Policijas diena5.12 11 Policijas diena5.12 12

Policijas diena5.12 13 Policijas diena5.12 14

Policijas diena5.12 15 Policijas diena5.12 16

Policijas diena5.12 17 Policijas diena5.12 18

Policijas diena5.12 1 Policijas diena5.12 2

Policijas diena5.12 3 Policijas diena5.12 8

Policijas diena5.12 4

 

 
 
 

Pašvaldības aktualitātes

Jaunākās foto galerijas