Vārda dienu svin: Antis, Antons

ikskile fbikskile twitterikskile youtube  lv en ru

1863eb918da56356c85cafd392eb74c7

Nekustamā īpašuma nodokļa maksātāju ievērībai

Atgādinām, ka nekustamā īpašuma nodokļa ceturtais maksājums veicams līdz 15.novembrim.

Pašvaldība aicina juridiskās un fiziskās personas pieteikties nekustamā īpašuma nodokļa (NĪN) nodokļa maksāšanas paziņojumu saņemt savā e-pastā. Pieteikšanās elektroniskai dokumentu saņemšanai notiek portālā www.epakalpojumi.lv vai iesniedzot iesniegumu pašvaldībā, Peldu 22, Ikšķilē, KAC Daugavas prospektā 34, Ikšķilē un  INPSIA "Ikšķiles māja" Dainu ielā 1A, Ikšķilē.

Lai nerastos pārpratumi saistībā ar nodokļa apmaksas termiņu, portālā www.epakalpojumi.lv iedzīvotāji var pieteikties atgādinājumu saņemšanai e-pastā vai īsziņas veidā uz mobilo tālruni (SMS) par NĪN apmaksas termiņa tuvošanos. Atgādinājuma vēstule uz norādīto e-pastu tiek izsūtīta septiņas dienas pirms maksāšanas termiņa, bet SMS veidā – maksāšanas termiņa samaksas dienā.

Nekustamā īpašuma nodokļa (NĪN) maksājumi veicami vienu reizi ceturksnī ne vēlāk kā 31.martā, 15.maijā, 15.augustā un 15.novembrī, vienas ceturtdaļas apmērā no nodokļa gada summas vai arī reizi gadā – avansa veidā. Nomaksāt NĪN iespējams pašvaldības norēķinu punktā, bankā, internetbankā, kā arī portālā www.epakalpojumi.lv. Jāuzsver, ka, maksājumu veicot internetbankā, būtiski ir pārliecināties, vai pārskaitījums adresēts pašvaldībai, kas izsūtījusi paziņojumu par NĪN nomaksu. Pārskaitījums veicams uz kādu no tiem pašvaldības kontiem, kas norādīti sagatavotajā maksāšanas paziņojumā. Maksājuma mērķī precīzi jānorāda nodokļa maksātāja personīgā konta numurs par zemi un personīgā konta numurs ēkām, īpašuma adrese vai kadastra numurs, par kuru tiek veikts maksājums. Pašvaldību pārstāvji nodokļu jautājumos norāda, ka drošākais veids nomaksāt nekustamā īpašuma nodokli ir portālā www.epakalpojumi.lv. Portālā pieejami pašvaldību banku konti NĪN samaksai, kā arī nodokļa maksātājam automātiski parādās visa nepieciešamā informācija. Aicinām nodokli samaksāt laicīgi, jo saskaņā ar likumu par laikā neveiktu maksājumu tiek aprēķināta nokavējuma nauda 0,05% apmērā no nesamaksātās summas.

Ozoliņa parks

 
 
 

Pašvaldības aktualitātes

Jaunākās foto galerijas