Vārda dienu svin: Antis, Antons

ikskile fbikskile twitterikskile youtube  lv en ru

1863eb918da56356c85cafd392eb74c7

Pārrunātas turpmākās sadarbības iespējas ar AS "Sadales tīkli"

31.oktobrī Ikšķiles un Ķeguma novadu pašvaldības vadība un speciālisti tikās ar akciju sabiedrības “Sadales tīkli” pārstāvjiem, lai pārrunātu turpmākās sadarbības iespējas. Tikšanās mērķis bija  panākt abpusēji pieņemamus risinājumus, saskaņotu darbību un optimālu investīciju ieguldījumu, lai kopējās sadarbības rezultātā ieguvēji būtu iedzīvotāji.

Kā atklāja uzņēmuma pārstāvji, 2018.gadā plānotās investīcijas Ikšķiles novadā sastāda 614700 euro, elektroapgādes kvalitāte uzlabosies 1272 klientiem, savukārt no 2019.gada līdz 2020. gadam plānotās investīcijas ir 442800 euro, elektroapgādes kvalitāte uzlabosies 500 klientiem. AS “Sadales tīkli”  2018.gadā visvairāk darbus plāno Tīnūžu pagasta teritorijā.

Pierīgas Kapitālieguldījumu daļas vadītājs Salvis Krīgers iepazīstināja ar  AS “Sadales tīkli” īstenoto pilotprojektu, kā rezultātā paātrinātā veidā tika izveidoti mazie elektroenerģijas pieslēgumi mājsaimniecībām Ķekavas novadā, nepārsniedzot 250 euro par pakalpojumu.

Savukārt  Klientu apkalpošanas vadītājs Aivars Slišāns iepazīstināja ar AS ”Sadales tīkli” aktualitātēm. Kā viens no jaunumiem- viedo elektroenerģijas skaitītāju uzstādīšana. Viedais elektroenerģijas skaitītājs ir elektroenerģijas patēriņa mērierīce, kas ļauj nolasīt datus un apkalpot ierīci attālināti. Latvijā pavisam uzstādīti 334 000 viedo skaitītāju jeb 76,1%, salīdzinoši Ikšķiles novadā- 47%. Līdz 2020. gadam Latvijā plānots uzstādīt 89 % viedo skaitītāju.

Pagājuši jau 10 gadi kopš izveidota AS “Sadales tīkli”. Uzņēmums nodrošina sadales elektrotīklu ekspluatāciju, atjaunošanu un plānveida attīstību, elektroenerģijas izlietošanas uzraudzību, zudumu samazināšanas pasākumus un elektroenerģijas uzskaiti, kā arī veic jaunu pieslēgumu izveidi, kur nepieciešams.

Tikšanās ar AS Sadales tīkli 3 Tikšanās ar AS Sadales tīkli 1

Tikšanās ar AS Sadales tīkli 2

 
 
 

Pašvaldības aktualitātes

Jaunākās foto galerijas