Vārda dienu svin: Antis, Antons

ikskile fbikskile twitterikskile youtube  lv en ru

1863eb918da56356c85cafd392eb74c7

Dome apstiprinājusi jaunus vadošos darbiniekus

sēde

27.septembra domes sēdē deputāti iecēla Laimīti Seņkāni-Sosti Ikšķiles novada pirmsskolas izglītības iestādes “Čiekuriņš” vadītājas amatā. 20.septembra komitejas sēdē, gan arī domes sēdē  bērnudārza vadītājas amata kandidāte īsumā iepazīstināja ar sevi un atbildēja uz deputātu jautājumiem. Laimītei Seņkānei-Sostei ir bakalaura un maģistra grāds, studējusi doktorantūrā. Darba pieredze  iegūta dažādās Pierīgas un Rīgas pirmsskolas izglītības iestādēs. Jau ziņots, ka Ikšķilē, Irbenāju ielā 2, pašvaldība būvē  jaunu bērnudārzu ar 162 vietām un peldbaseinu, kuru plānots nodot ekspluatācijā līdz nākamā gada jūlijam. Pašvaldība uzticējusi Laimītei Seņkānei-Sostei kā vadītājai organizēt nepieciešamos darbus, lai jaunā pirmsskolas izglītības iestāde būtu gatava uzņemt bērnus.

L.Seņkāne Soste 2 L.Seņkāne Soste 1

Domes sēdē apstiprināja Gundu Guntu Rudeni Ikšķiles novada pašvaldības Veselības un sociālo lietu pārvaldes vadītājas amatā. Jau 20.septembra komitejas sēdē Rudenes kundze iepazīstināja ar sevi un atbildēja uz deputātu jautājumiem. Gundai Guntai Rudenei ir pedagoģijas bakalaura grāds speciālajā pedagoģijā un maģistra grāds vadības zinātnē. Gūta darba pieredze bērnu rehabilitācijas jomā, kā arī vadot  Ogres novada Sociālā dienesta Ģimenes atbalsta dienas centru.

G.G. Rudene 1 G.G. Rudene 2

Savukārt  Ikšķiles vidusskolas direktores amatā  deputāti apstiprināja Gintu Liepiņu. Domes sēdē direktores amata kandidāte īsumā iepazīstināja ar sevi un atbildēja uz deputātu jautājumiem. Liepiņas kundzes darba pieredze iegūta, strādājot kā vēstures skolotāja Rīgas Teikas vidusskolā, kā arī vadot metodisko padomi. Paralēli darbam viņa  iesaistījusies skolas attīstības plānošanā, piedalījusies skolas prioritāšu noteikšanā.  Darbojas kā valdes  locekle organizācijā “Vēstures skolotāju biedrība”.  

G Liepiņa 1 G Liepiņa 2

 

 
 
 

Pašvaldības aktualitātes

Jaunākās foto galerijas