Vārda dienu svin: Tenis, Dravis

ikskile fbikskile twitterikskile youtube  lv en ru

1863eb918da56356c85cafd392eb74c7

Pierīgas forums “Pašvaldību un uzņēmēju sadarbība ceļā uz viedo uzņēmējdarbību Pierīgas reģionā”

29. augustā Ikšķiles novada pašvaldībā notika Pierīgas forums “Pašvaldību un uzņēmēju sadarbība ceļā uz viedo uzņēmējdarbību Pierīgas reģionā”, kurā piedalījās uzņēmēji, pašvaldību un izglītības iestāžu pārstāvji, kā arī citi interesenti. Forumu atklāja Latvijas Zinātņu akadēmijas viceprezidents Andrejs Krasņikovs un Latvijas Pašvaldību savienības vecākais padomnieks Māris Pūķis.

Kā pirmais forumā klātesošos uzrunāja  Ikšķiles novada domes priekšsēdētājs Indulis Trapiņš, kurš iztirzāja tēmu “Viedās uzņēmējdarbības vides veidošanas iespējas un izaicinājumi Ikšķiles novadā". “Viens no viedās uzņēmējdarbības būtiskākajiem aspektiem ir cilvēks- cilvēks ar savām idejām, zināšanām un prasmēm. Tomēr visbiežāk tas ir nevis viens cilvēks, bet gan vismaz trīs vai pat vairāki. Ir jāsaprot, ka ne vienmēr mēs visi “runājam vienā valodā” un ne vienmēr saskatām tieši savu lomu izvirzītā mērķa sasniegšanā,” teica Trapiņa kungs.

Forumā pirmajā daļā uzstājās arī  LZA akadēmiķe Baiba Rivža, SIA HansaMatrix viceprezidents Alvis Vagulis, Rūdolfs Cimdiņš no Rīgas plānošanas reģiona, Ilze Linkuma no LIAA Ogres biznesa inkubators, Linda Cīrule no PPP biedrība “Zied zeme”, Ādažu domes priekšsēdētājs Māris Sprindžuks un Ogres tehnikuma direktore Ilze Brante.

Otrajā daļā notika paneļdiskusija, kurā piedalījās privātās PII “Ķiparu nams” vadītāja, Ikšķiles uzņēmēju biedrības pārstāve  Sanda Reikmane, Ogres novada uzņēmēju biedrības valdes priekšsēdētājs, SIA “Miandum” valdes loceklis Didzis Mizis,  Salaspils novada uzņēmēju biedrības valdes priekšsēdētājs Miks Balodis, Banku Augstskolas rektors Andris Sarnovičs un Ikšķiles novada domes priekšsēdētāja vietnieks Česlavs Batņa.

Forumu vadīja LZA LMZN un LLMZA zinātniskā sekretāre Ligita Āzena.

Pasākumu atbalstīja Ikšķiles novada pašvaldība, Latvijas Zinātņu akadēmija,  Latvijas Pašvaldību savienība un Rīgas Plānošanas reģions.

Forums 8 Forums 13

Forums 14 Forums 1

Forums 9  Forums 10

Forums 11 Forums 12

 

 
 
 

Pašvaldības aktualitātes

Jaunākās foto galerijas