Vārda dienu svin: Velta, Velda

ikskile fbikskile twitterikskile youtube  lv en ru

1863eb918da56356c85cafd392eb74c7

Daugavas krastā aizvadīts PPP biedrības Zied zeme jubilejas pasākums

IMG 4760

 

18.jūnijā Ikšķilē, viesnīcas un ūdens atpūtas centrā “Spadrops”, pie Daugavas tika atzīmēta PPP biedrības Zied zeme 10 gadu jubileja, pulcējot kuplā skaitā biedrības biedrus, padomes locekļus, sadarbības partnerus, projektu iesniedzējus un citus draugus.

25.maijs ir diena, kad pirms desmit gadiem tika dibināta biedrība Zied zeme. Linda Cīrule, PPP biedrības Zied zeme valdes locekle un vadītāja, ir persona, kas ar organizāciju ir bijusi kopā jau vairāk kā septiņus gadus un vadījusi to ar vienmēr skaidri zināmu mērķi, smeļoties iedvesumu un motivāciju no līdzcilvēkiem.

IMG 4810IMG 4816

IMG 4832IMG 4806

IMG 4786IMG 4818

IMG 4767IMG 47781

Uzrunājot pasākuma dalībniekus, Linda norādīja, ka pirms pieciem gadiem mēs visi pulcējāmies slēgtā telpā ar projektoru, prezentācijām un garām runām, lai skaidrotu, kas ir Zied zeme un ko mēs darām. Man ir prieks, ka šodien pēc pieciem gadiem mēs varam tikties jau brīvākā atmosfērā Daugavas krasta un kopā dalīties priekā par sasniegto – īstenotajiem projektiem teritorijā, jauniegūtajiem biedriem, sadarbības partneriem un organizācijas sasniegumiem kopumā!

Savukārt padomes priekšsēdētājs Pēteris Līcis savā uzrunā ikvienam ziedzemietim vēlēja veselību, spēku, enerģiju un atbildību ikvienas savas ieceres īstenošanai un aicināja vienoties kopīgā svētku dziesmā.

PPP biedrības Zied zeme vārdā, Linda sveica biedrības dibinātājus - Edīti Strazdiņu, Ritu Grāvīti un Pēteri Līci, kas pirms desmit gadiem nolēma veidot partnerību – starp privāto un publisko sekotu - pašvaldību iestādēm un uzņēmējiem.

Pasākuma laikā tika dots vārds arī diviem potenciālajiem biedriem – Airitai Brenčai un SIA UBUNTU pārstāvim Gintam Verveiko, iepazīstināt ar sevi, lai padomes locekļi varētu pieņemts lēmums par biedra statusa piešķiršanu. Un tā, padomei pieņemto lēmumu atbalstīt šo potenciālo kandidātu uzņemšanu, šī jubilejas pasākuma ietvaros PPP biedrības Zied zeme biedru rindas tika papildinātas vēl ar diviem jauniem biedriem.

Par labu garastāvokli un humoru rūpējās Juris Kozlovskis un Kozmens no improvizācijas teātra „Spiediens”, iesaistot teatrālās etīdēs arī pašus pasākuma dalībniekus.

PPP biedrība Zied zeme saka paldies visiem par kopā būšanu, sniegto atbalstu un veiksmīgo sadarbību un paldies Everitai Mairei par viesmīlīgo uzņemšanu viesnīcas un ūdens atpūtas centrā “Spadrops”!

 
 
 

Novada attīstības aktualitātes