Brīvdienas ar Doroteju

Stepāns
19:00 - 18:00
02.01.2020. - 12.01.2020.

Ikšķiles Mūzikas un mākslas skolas eļļas studijas visražīgākā dalībnieka Ulda Stepāna personālizstāde “brīvdienas ar Doroteju” romantiskā reālisma garā ir mākslinieka ceturtā personālizstāde. Uldis Stepāns ir eļļas studijas dalībnieks kopš pirmā tās pastāvēšanas brīža. Studiju apmeklē jau septīto gadu, piedalījies 14 izstādēs Ikšķilē, Tīnūžos, Ķekavā, Salaspilī, Lielvārdē, Jumpravā. Eļļas meistara un mākslinieka personālizstādes ir izstādītas Tīnūžos, Cēsīs, Valmierā.

Uldis Stepāns šīs izstādes darbu radīšanā ir iedvesmojies no ilggadējā Rundāles pils direktora, mākslinieka Imanta Lancmaņa vēsturiski mākslinieciskās grāmatas “Dievinātā Doroteja”, kur ļoti niansēti smalki, augstvērtīgi mākslinieciski, un vēsturiskā patiesībā atklāta Kurzemes hercogienes  Annas Šarlotes Dorotejas fon Mēdemas dzīve.

Grāmatas sižeta iespaidots, mākslinieks Uldis Stepāns 2019.gada vasaras brīvdienās apceļojis vairāk nekā divdesmit Latvijas pilis un muižas, kur ceļojuma iespaidā ir tapuši mākslinieciskie pieraksti, ar ko mēs iepazīsimies izstādē “brīvdienas ar Doroteju” Tīnūžu Tautas namā no 8.decembra līdz 12.janvārim.

Uz ceļojuma māksliniecisko pierakstu atklāšanu un tikšanos ar mākslinieku Uldi Stepānu, visi mākslas cienītāji tiek aicināti

7.decembrī 19.00 Tīnūžu TN izstāžu telpā