Ikšķiles novada uzņēmēji tiekas “Dārzā”

inub 17.10.

Ikšķiles novada uzņēmēju biedrības biedri savu rudens tikšanos organizēja ēkā, kurā savu uzņēmējdarbību veic trīs biedrības pārstāvji. Zem viena jumta darbojas sporta centrs “Mūsu Fitness”, privātā mācību iestāde “Ķiparu nams” un drīzumā savas durvis arī apmeklētājiem vērs kafejnīca “Dārzā” – viņus visus vieno adrese Kraujas iela 6 Ikšķilē.

Šajā tikšanās reizē vispirms tika iepazīta pati tikšanās vieta. Telpas, kurās atrodas Edgara Masaļska vadītais sporta centrs “Mūsu Fitness”. Uzņēmēji izstaigāja plašās zāles – trenažieru un grupu nodarbībām paredzētās vietas, kā arī uzzināja par pieejamiem pakalpojumiem.

inub17.10.

inub17.10.

Tāpat tika iepazītas arī Sandas Reikmanes izveidotā “Ķiparu nama” jaukta vecuma klases, kurās šobrīd pēc Montesori apmācību programmas mācās  29 bērni. Viņi visi ir dalīti nevis kā ierasts 1. a vai 2.b klasē, bet klašu nosaukumi ir divu planētu vārdā “Saturns” un  “Jupiters”. Tāpat bērniem ir iespēja mācības apgūt pēc “STOP 4-7” programmas, kas paredz atbalsta pasākumus bērniem ar uzvedības traucējumiem.

inub17.10.

inub17.10.

Sarunas turpinājās telpā, kurā drīz vien tiks atklāta kafejnīca ar nosaukumu “Dārzā”. Tajā ar lielu interesi tika uzklausīts un iztaujāts Ikšķiles novada izpilddirektors Mariss Martinsons, kurš pastāstīja par pašvaldības darba aktualitātēm. Visvairāk interesējošie jautājumi skāra ūdenssaimniecības otrās kārtas izbūves darbus, to paredzētos termiņus, kā arī ielu segumu atjaunošana.

inub17.10.

inub 17.10.

Savukārt no pašvaldības puses uzņēmēji tika aicināti iesaistīties un atbalstīt tuvākos skolas pasākumus – Mārtiņdienas tirdziņu, kur uzņēmēji varētu vērtēt skolēnu piedāvājumus un apbalvot labākos. Iecere par Matemātikas mēneša skolēnu projektu darbiem arī tika prezentēta klātesošajiem privātā biznesa pārstāvjiem, kuri varētu ar savu “profesionālo” aci novērtēt un iespēju robežās realizēt jauno censoņu idejas. Tie būtu nelieli projekti jauniešu idejai, izveidojot kādu preci vai pakalpojumu, kas neprasa lielus finanšu ieguldījumus, bet gan simboliskas summas.