Vārda dienu svin: Antis, Antons

ikskile fbikskile twitterikskile youtube  lv en ru

1863eb918da56356c85cafd392eb74c7

Bērnu vokālais ansamblis no Valmieras atgriežas ar GRAND PRIX!

  

Lepojamies ar Ikšķiles tautas nama bērnu vokālo ansambli “Puķuzirnis”! 

25. novembrī, Valmierā, norisinājās jauno izpildītāju konkurss “Dziesmu virpulis 2017”, kurā piedalījās bērni un jaunieši no visas Latvijas vecumā no 3-20 gadiem. Konkursā startēja arī mūsu košie “Puķuzirņi”. Pērn, konkursā “Dziesmu virpuli 2016” bērnu vokālais ansamblis mājās atgriezās ar augstiem sasniegumiem un šis gads nav izņēmums.

Konkursā piedalījās gan grupas, gan dueti. Vecuma grupā (3-6 gadi) piedalījās duets Adele un Justīne, iegūstot zelta diplomu, kopvērtējumā ierindojoties 3.vietā, bet bērnu vokālais ansamblis “Puķuzirnis” šajā vecuma grupā, no 16 dalībnieku priekšnesumiem, izcīnīja konkursa augstāko apbalvojumu - GRAND PRIX.
Vecuma grupā (7-10 gadi) “Puķuzirnis” ieguva zelta diplomu un augsto otro vietu, savukārt “Puķuzirņa” vecākās dalībniecas, vecuma grupā (11-14 gadi), 17 popgrupu konkurencē no visas Latvijas, ieguva bronzas diplomu.

Konkursu vērtēja sabiedrībā atpazīstamas personas - Kristīne Prauliņa, Olga Rajecka,Zane Dombrovska, Aigars Krēsla, Kristīne Šomase, Rihards Saule.
Paldies bērnu vokālā ansambļa “Puķuzirnis” vadītājai Sarmītei Viļumai un bērnu ģimenēm par ieguldīto darbu. Veiksmi arī turpmāk!

 

 
 
 

Kultūras aktualitātes

Jaunākās foto galerijas