Vārda dienu svin: Lida, Lidija

ikskile fbikskile twitterikskile youtube  lv en ru

1863eb918da56356c85cafd392eb74c7

Tīnūžos skatāma izstāde “Mēs esam”

 

18.novembrī Tīnūžu tautas nama vestibilā tika atklāta Ikšķiles novada pašvaldības Kultūras mantojuma centra “Tīnūžu muiža” patstāvīgā izstāde “Mēs esam”, kas stāsta par cilvēka piederību. Izstāde ir viens no kultūras mantojuma centra projektiem, kas veidots Latvijas iedzīvotājiem Latvijas simtgadi sagaidot. Tā ir pieejama ikvienam apmeklētājam.

Izstādes ideja ir viegli uztveramā veidā pievērst sabiedrības uzmanību jautājumiem, kas veido cilvēka identitāti un piederību. Mūsdienās tēma ir aktuāla, jo lielai daļai pasaules iedzīvotāju zūdot izpratnei par tradicionālajām vērtībām, zaudējot savu identitāti un piederību kultūrai zūd arī spēja patstāvīgi domāt un izdarīt pareizāko izvēli par labu sev, sabiedrībai un apkārtējai videi.

Izstādē ir apskatāmas fotogrāfijas, kas uzņemtas Ikšķiles novada lauku apvidos, lai iepazīstinātu apmeklētājus ar daļu Latvijas un tās iedzīvotājiem. Tā ir simboliska pateicība cilvēkiem, kuri ar savu ikdienas darbu, interesēm uztur Latviju un stiprina tās pastāvēšanas pamatideju. Izstāde ir Tīnūžu pagasta vizītkarte. Tās satura un mākslinieciskā noformējuma autors ir Kaspars Špēlis.

 

 
 
 

Kultūras aktualitātes