Vārda dienu svin: Zigfrīda, Zigrīda, Zigrīds

ikskile fbikskile twitterikskile youtube  lv en ru

1863eb918da56356c85cafd392eb74c7

Koris "Soare" izdzied “Ikšķiles jostas stāstu valsts 100- gadei”

28.oktobrī Ikšķiles tautas namā sieviešu koris “Soare” aicināja uz tautas mūzikas koncertu “Ikšķiles jostas stāsts valsts 100- gadei” diriģentu Lindas Pētersones un Kristofera Volša Sinkas vadībā.

Pasākumā kā caurviju motīvs izskanēja Ikšķiles jostā ieaustās latviskās vērtības, izpratne par pasauli un skaisto. Programmā bija iekļautas tādas latviešu tautas dziesmu apdares kā “Dancāšanas dziesma”, “Es meitiņa kā rozīte”, “Saulīt gāja vakarā kā uguņa dzirkstelīte”, “Kur tu biji, bāleliņi” un citas. Koncertā solo dziedāja Laura Ozoliņa, perkusijas nodrošināja Kristofers Volšs Sinka, pie klavierēm spēlēja koncertmeistare Rimma Pudāne,

 “Šovakar mēs visi kopā esam izdzīvojuši Ikšķiles jostas stāstu. Vissvarīgākais, ko ieaudām jostā, mūs pavada ikdienas gaitās. Pats svarīgākais ir katram pašam sevī meklēt spēku, enerģiju  un saikni,  jo mēs esam tie, kuri paši nosakām, vai esam labi un krietni cilvēki.  Ir jāciena sava valsts, sava zeme, jānes par to atbildība [..]” aicināja koris “Soare” koncerta noslēgumā.

Soare koncerts 4 Soare koncerts 1

Soare koncerts 3 Soare koncerts 5

Soare koncerts 6 Soare koncerts 2

 
 
 

Kultūras aktualitātes

Jaunākās foto galerijas