Vārda dienu svin: Aldis, Alfons, Aldris

ikskile fbikskile twitterikskile youtube  lv en ru

1863eb918da56356c85cafd392eb74c7

Izrāde "Tobāgo!" Ikšķiles estrādē (papildināts)

Atzīmējot komponista Ulda Marhileviča 60 gadu jubileju, dzejnieces un dramaturģes Māras Zālītes 65 gadu jubileju, kā arī  Katrīnes Pasternakas un Indras Briķes - 60, Andra  Bērziņa 65 gadu jubileju, un kopš abu autoru traģikomiskās dziesmuspēles "Tobāgo!" pirmizrādes Dailes teātrī 15. gadadienu,  šovasar skatītājiem  daudzās Latvijas pilsētās tika piedāvāts atjaunotais iestudējums. 26.augustā Ikšķiles estrādē notika dziesmuspēles "Tobāgo!" brīvdabas izrāžu noslēgums.

Jauniestudējuma režisors - Valdis Liepiņš. Izrādē piedalījās aktieri Olga Dreģe, Mārcis Maņjakovs, Aija Dzērve, Madara Botmane, Sarmīte Rubule, Jānis Paukštello, Andris Bērziņš un citi.

 Pēc izrādes komponistu Uldi Marhileviču dzimšanas dienā sveica Ikšķiles novada domes priekšsēdētāja vietnieks Česlavs Batņa un Kultūras pārvaldes vadītāja Dace Jansone, aicinot skatītājus jubilāram par godu nodziedāt "Daudz baltu dieniņu...".

Izrādi apmeklēja arī Valsts prezidents Raimonds Vējonis ar kundzi. Pēc pasākuma Ikšķiles tautas namā Valsts prezdents sveica Uldi Marhileviču, kā arī pateicās aktieriem par izrādi.

Dziesmuspēle "Tobāgo!" bija kā skanīgs noslēgums arī vasaras sezonai Ikšķiles brīvdabas estrādei.

Foto M. Bartulāns 4 Foto M. Bartulāns 5

Foto M. Bartulāns 6 Foto M. Bartulāns 3

Foto M. Bartulāns 2 Foto M. Bartulāns 7

Foto M. Bartulāns 8 Foto M. Bartulāns 1

Foto M. Bartulāns 9

 

 

 

 

 
 
 

Kultūras aktualitātes

Jaunākās foto galerijas