Vārda dienu svin: Loreta, Dzidra, Gunita, Dzidris

ikskile fbikskile twitterikskile youtube  lv en ru

1863eb918da56356c85cafd392eb74c7

Šonedēļ ar 12 bezmaksas koncertiem ceļā dosies Latvijas ekspresis simtgadei

Šonedēļ, no 26. līdz 28. maijam, cauri Latvijas vēsturiskajiem novadiem ceļā dosies speciāls vilciena reiss „Latvijas ekspresis simtgadei” ar vairāk nekā 180 dziedātājiem un dejotājiem. Gatavojoties Latvijas valsts simtgadei un XXVI Vispārējos latviešu Dziesmu un XVI Deju svētkiem, trijās dienās gaidāmi 12 unikāli bezmaksas koncerti. Īpašais vilciens piestās Latvijas vietās un dzelzceļa staciju laukumos, sniedzot koncertus kopā ar koriem BALSIS, Monēta un Rīga, deju ansambļiem Ačkups, Auda, Dardedze un vietējiem māksliniekiem.

Aicinām atsaukties BRĪVPRĀTĪGOS, kuri vēlētos līdzdarboties novadu svētku organizēšanā!

No 9.līdz 10.jūnijam tiks svinēti ikgadējie Ikšķiles novada svētki “LABS paSĀKUMS!”. Kā ierasts, Ikšķiles novada svētkos būs iespēja redzēt krāšņus koncertuzvedumus, piedalīties sportiskajās aktivitātēs un lielās balvas atrakcijās Dubkalnu karjerā, doties svētku gājienā, sacensties neparasto peldlīdzekļu regatē.

Augustā Ikšķiles estrādē leģendārā dziesmuspēlē “TOBAGO!”

 

26.augustā plkst. 20 Ikšķiles estrādē (brīvdabas izrāžu noslēgums) notiks Māras Zālītes un Ulda Marhileviča leģendārās dziesmuspēles „TOBĀGO!” vasaras izrāde.

VPDK “Upe” svin piecu gadu jubileju

 

Ar sirsnīgu koncertu "Upes 5 līkloči" 13.maija vakarā Tīnūžu tautas namā 5 gadu jubileju svinēja vidējās paaudzes deju kolektīvs „Upe”.

Vairāk rakstu...

Kultūras aktualitātes

Jaunākās foto galerijas