Vārda dienu svin: Antis, Antons

ikskile fbikskile twitterikskile youtube  lv en ru

1863eb918da56356c85cafd392eb74c7

“Rudens krāsas Latvijai” Ikšķiles Mūzikas un mākslas skolā

  

Ar Latvijas krāsu noskaņām, ar Daugavas ūdeņu viļņu spēlēm, ar svētku salūtu nokrāsām un atspulgiem ūdenī pār Rīgas tiltiem, ar latviešu spēka zīmēm gaisa balonos, ar mūsu dzimtenes ozolu spēku kalnos un lejās, ar rotaļīgajām krāsu spēlēm nākotnes pilsētas projektos, ar bagātīgo Latvijas lauku ražas pienesumu – ķirbjiem, kartupeļiem, sēnēm, ar šogad tik dāsno prieka lietu, ar putniem, kukaiņiem, ar tik rudenīgos toņos bagātajām krāsu niansēm Latvijas lauku ainavās, ar lecošo un rietošo sauli Baltijas jūras ūdeņos mūsu mīļa Latvijas karoga krāsās, ir tapis jauno mākslinieku veltījums, radošo darbu izstāde “Rudens krāsas Latvijai”, kas ir apskatāma līdz pirmajai adventei.

Kopjot un pieminot mūsu senču tradīcijas, novembris ir ražas svētku mēnesis, tāpēc mūsu skolā ir tapusi un nogatavojusies sava oriģinālā raža ar daudzkrāsainajiem ķirbjiem, jautriem un interesantiem tēliem pie katras klases, pie informatīvajiem dēļiem, uz sienām un spoguļiem. Paldies par ideju un izpildījumu skolotājai Ritai un viņas čaklajiem palīgiem.

Izstādē piedalās mākslas sagatavošanas klases audzēkņi un profesionālās ievirzes izglītības programmas Vizuāli plastiskā māksla audzēkņi. Izstādes afišai tika izraudzīts Mārtiņa Ruļļa darbs “Latvijas uzlecošā saule”.

Ikšķiles Mūzikas un mākslas skolas mākslas nodaļas audzēkņi kopā ar skolotājiem Ritu Ļegčiļinu – Broku, Lailu Balodi, Vari Lamsteru, ir radījuši īpašu svētku noskaņu mūsu skolas gaiteņos, bibliotēkas un doktorāta gaiteņos.

Nesīsim Latviju savās sirdīs, lolosim Latvijas karoga krāsas, mīlēsim un cienīsim savu dzimto zemi, valodu, dabu, un lielo mīlestību uz mākslu visās tās izpausmēs!

Skolas direktore Valda Jermanova