Vārda dienu svin: Tenis, Dravis

ikskile fbikskile twitterikskile youtube  lv en ru

1863eb918da56356c85cafd392eb74c7

Ogres tehnikuma absolventu izlaidums

29.jūnijā Ogres novada kultūras centrā notiek Ogres tehnikuma absolventu izlaidums.

Pulksten vienpadsmitos Ogres tehnikuma vadība izsniedza atestātus par vidējo profesionālo izglītību un profesionālās kvalifikācijas dokumentus Mežsaimniecības un koka izstrādājumu nodaļas absolventiem. Ogres Tehnikuma direktore Ilze Brante svinīgajā pasākumā teica: “Mēs visi kopā esam veidojuši savu pieredzi. Jūs ienācāt “Aizupēs”, un 2014.gada februārī “Aizupes” atstājām, bet aizvadītā gada janvārī jau atgriezāmies rekonstruētā, modernā izglītības iestādē. Jūs esat ieguvuši nenovērtējamu pieredzi. Mūsu pieredze ir sadarbība ar Latvijas Lauksaimniecības universitāti. Esam gandarīti, ka šodien pieciem audzēkņiem varam pasniegt apliecinājumu par uzņemšanu LLU budžeta grupā. Mēs esam gandarīti par sadarbību ar uzņēmējiem, par to, ka Latvijas valsts meži un privāts uzņēmējs “R Grupa” piešķir mūsu audzēkņiem stipendijas, [..] ir iespējas, izmantojot Eiropas finansējumu, piedalīties dažādos starptautiskos projektos un gūt Eiropas pieredzi.” Apsveikuma vārdus absolventiem veltīja arī  Ikšķiles novada pašvaldības izglītības darba speciāliste Ieva Rasima: “Esmu pārliecināta, ka vienīgais, kas mūs virza uz priekš, ir tas, ka mēs mīlam to, ko darām. Tas ir vienlīdz svarīgi gan attiecībā uz cilvēkiem, gan uz darbu, ko jūs darāt [..] Priecājos, ka esat absolvējuši Ogres tehnikumu un ieguvuši zināšanas, kas ir konkurentspējīgas darba tirgū, kas nodrošinās un pavērs lieliskas karjeras iespējas.”

Pulksten 14.00 notiks Datorikas, elektronikas un administratīvā darba nodaļas un tālākizglītības nodaļas izlaidums, savukārt pulksten 17.00 – Dizaina un mākslas nodaļas, Viesnīcu un restorānu pakalpojumu nodaļas izlaidums.

Šogad atestātu par vidējo profesionālo izglītību un profesionālās kvalifikācijas dokumentus saņem deviņi absolventi no Ikšķiles novada.

OTizlaidums 2 OTizlaidums 3

OTizlaidums 4 OTizlaidums 5

OTizlaidums 6  OTizlaidums 7

OTizlaidums 1