Vārda dienu svin: Otīlija, Iveta

ikskile fbikskile twitterikskile youtube  lv en ru

1863eb918da56356c85cafd392eb74c7

Ikšķiles jaunie mākslinieki saņem godalgas no Čehijas vēstniecības

 

Jau ceturto gadu Ikšķiles Mūzikas un mākslas skolas jaunie mākslinieki piedalījās 45.Starptautiskais bērnu mākslas konkursā Lidicē Čehijā. Šī gada konkursa tēma “Ceļojums”, bija veiksmīga bērnu fantāzijas lidojumam izsapņojot, izfantazējot visneticamākos un visneiespējamākos ceļojumus dažādos mākslas žanros un tehnikās. Konkursā piedalījās bērni no 83 pasaules valstīm ar 25690 darbiem četrās mākslas veidu kategorijās – 2D (zīmējumi, gleznojumi), Foto, Videofilmas, 3D (keramika, tekstila, stikls, papīrs, metāls). Latviju kopumā pārstāvēja bērni ar 671 darbu no 15 mākslas skolām un 9 bērnu un jauniešu centriem. 

No Ikšķiles Mūzikas un mākslas skolas konkursā uz 2.kārtu (Lidicē) piedalījās profesionālās ievirzes un interešu izglītības programmu 32 audzēkņi ar 43 darbiem. Mūsu audzēkņu darbi ir pārstāvēti keramikā, tekstilā, zīmējumos, gleznojumos, jauktā tehnikā. 

Lielu darbu audzēkņu sagatavošanā, motivēšanā, radošo ideju un formu meklējumos, kā arī veiksmīgai dalībai izstādēs un konkursos visa mācību gada garumā paveic mākslas skolotāji – Laila Balode, Rita Ļegčiļina- Broka, Varis Lamsters, Aleksandrs Zobens.

Ar lepnumu un gandarījumu par sasniegtajiem rezultātiem, arī šogad mūsu skolas jaunie mākslinieki 45.starptautsikajā bērnu mākslas konkursā Lidicē ir ieguvuši godalgas. Justīne Atvare (ped. A.Zobens) par savu keramikas darbu “Ceļojošais mākslinieks”, Malte Ausma Šute (ped. A.Zobens) par keramikas darbu “12 gadīgais ceļotājs”, Kristers Renārs Ziemelis (ped. R.Ļegčiļina- Broka) par tekstila darbu “Pasta balodis”, ir ieguvuši Atzinības rakstus- diplomus.

28.septembrī Latvijas bērniem un jauniešiem Čehijas vēstniecība rīko pieņemšanu un skaistu apbalvošanas ceremoniju Rīgas domē, piedalījās Ikšķiles Mūzikas un mākslas skolas audzēkņi un pedagogi.

Sveicam mūsu konkursantus, viņu ģimenes un pedagogus ar skaistiem, profesionāliem panākumiem 45.starptautiskajā konkursā Čehijā!

Skolas direktore Valda Jermanova

 

 

 

 

 

 

 
 
 

Izglītības aktualitātes

Jaunākās foto galerijas