Vārda dienu svin: Aldis, Alfons, Aldris

ikskile fbikskile twitterikskile youtube  lv en ru

1863eb918da56356c85cafd392eb74c7

Ikšķiles mākslinieki aicina baudīt vasaru mākslas noskaņās

  

Izcilais spāņu mākslinieks Pablo Ruiss Pikaso ir teicis: “Visi bērni ir mākslinieki. Problēma ir, kā palikt māksliniekam, kad jūs izaugat.”

Šo svēto un nozīmīgo misiju cenšas piepildīt visi tie mākslas censoņi, kuri uzdrošinās neatkarīgi no vecuma, prasmēm, pieredzes, talantiem, aizspriedumiem, finanšu līdzekļiem, paņemt rokās zīmuli, otu, sangīnu, krītiņu, un ļauties formām, perspektīvām, kontrastiem, ēnu spēlēm, laukumiem, ritmam – atļauties būt radošam, atdoties mākslas procesam, iemācīties un apgūt kaut ko paveikt neatkārtojamu un oriģinālu. Tā ir mākslas spēles burvība.

Ikšķiles Mūzikas un mākslas skolas profesionālās ievirzes programmas Vizuāli plastiskā māksla audzēkņi un pedagogi Laila Balode, Rita Ļegčiļina- Broka, Aleksandrs Zobens, Varis Lamsters, aicina visus Ikšķiles novada iedzīvotājus, viesus, draugus un mākslas mīļotājus uz divām brīnišķīgām izstādēm visas vasaras garumā (līdz 25.augustam). Audzēkņu radošo darbu izstāde “Tādi esam” Ikšķiles Mūzikas un mākslas skolas telpās (katru darba dienu no 11.00 līdz 18.00), Pedagogu darbu izstāde “Māksla” Tīnūžu tautas namā.

Baudīsim vasaru, priecāsimies par skaisto mākslā – katrs ar savu skatu leņķi, katrs ar savām dvēseles izjūtām!

Skolas direktore Valda Jermanova 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

   

  

 
 
 

Izglītības aktualitātes