Vārda dienu svin: Klinta, Kristaps, Kristofers, Krists

ikskile fbikskile twitterikskile youtube  lv en ru

1863eb918da56356c85cafd392eb74c7

Pūtēju mūzikas vakari Ikšķiles Mūzikas un mākslas skolā

 

“Es esmu laiks, tu esi laiks, mēs visi esam laiks. Kur sākas mūzikas laiks? Kur satiekas mans un mūzikas laiks? Manā bērnībā, manā dziesmā, ko dziedājusi vecmāmiņa, māmiņa. Tas ir manas un tavas bērnības, un mūzikas satikšanās laiks...”

Divus marta nogales vakarus Ikšķiles Mūzikas un mākslas skolas profesionālās ievirzes izglītības programmas pūšaminstrumentu nodaļas – trompetes, flautas, klarnetes, saksofona spēles audzēkņi ar pedagogiem Artu Asari, Lindu Ivanovu, Emīlu Avotiņu, Normundu Krastiņu, aicināja uz muzikāli filozofiskās noskaņās audzēkņu vakariem “Ceļš cauri laikiem”. Skolas audzēkņi muzicēja no sirds sev par godu, saviem vecākiem, vecvecākiem, citiem atbalstītājiem. Koncertu repertuārs aptvēra latviešu, vācu tautasdziesmas, Bēthovena, Mocarta, Baha, Hendeļa Sen-Sansa, Rimska- Korsakova, Bekera, Offenbaha, Rivčuna, Gosseka, Šūberta, Čaikovska, Spadavekija, Elligeta, Bralsanta skaņdarbus, un kā īpašs veltījums mūsu trompetes spēles pedagogam Gunāram Freidenfeldam, skanēja Vēbera “Mednieku koris no op.Burvju flauta” trompešu trio izpildījumā.

Audzēkņu vakaros īpašu gaisotni palīdz radīt ģimenes klātbūtne, jo tuvu cilvēku aplausu un līdzjušanas atbalsts bērniem ir ļoti nozīmīgs. Emocionālos muzicēšanas mirkļos, varēja vērot kā kādam no vecākiem pāri vaigam noripo prieka asara. Tādi mirkļi ir jo īpaši burvīgi un laimes pilni mums visiem.

Koncertu laikā klātesošā publika varēja ir teikt savu koncerta vērtējumu, sniegt ieteikumus un novēlējumus audzēkņiem, pedagogiem, skolas vadībai. Dažas apkopotās atziņas:

“Paldies par lielisko koncertu. Paldies bērniem par uzdrīkstēšanos un entuziasmu.”
“Tā turpināt! Brīnišķīgi! Lai netrūkst iedvesmas un pacietības un mīlestības mūziku mācot un spēlējot!”
“Sirsnīgs paldies gan pedagogiem, gan audzēkņiem par jauko koncertu! Paldies par ieguldīto darbu mūsu bērnos!”
“Esmu patiesi lepna, ka Ikšķilē ir tik azartiski pasniedzēji, kuri vienmēr spēj atrast iedvesmojošu veidu kā atbalstīt un motivēt mūziku mīlošus bērnus!”
“Skaistu pavasari, daudz smaidu un savstarpējas labestības!”
“Veiksmi darbā un laimi personīgajā dzīvē!”
“Lai mūzika iedvesmo!”
“Lai Jums arī turpmāk tikpat radošs darba solis, prieks ikdienā, saticība cauru gadu un spoži dzīves mirkļi mazajiem, lielajiem. Paldies! (Mamma, tētis)”

Ar prieku un pateicību par kopā padarītiem darbiem
skolas direktore Valda Jermanova

 

 

 

 

   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 
 
 

Izglītības aktualitātes