Vārda dienu svin: Antis, Antons

ikskile fbikskile twitterikskile youtube  lv en ru

1863eb918da56356c85cafd392eb74c7

Aizvadīts divpadsmitās klases žetonvakars

31.martā Ikšķiles vidusskolā notika divpadsmitās klases žetonvakars, kurā nākamie absolventi saņēma skolas piederības zīmi- žetongredzenu. Tie bija svētki gan skolēniem un viņu ģimenēm, gan skolotājiem un visiem skolas darbiniekiem.

Pasākums jau tradicionāli notika divās daļās. Žetonvakars sākās ar pašu skolēnu izvēlēto teātra izrādes iestudējumu- šoreiz Leldes Stumbres lugu “Liels, spoži sarkans autobuss”. Izrādē savus aktierspēles talantus atklāja: Linda Andrijonoka (Alda), Roberts Vīksne (Ints), Reinis Zaloga (Valdis), Paula Augule (Linda), Sabīne Vaivodiša (vecāka kundze), Rinalds Lavrinovičs (Ludvigs), Marta Rizena (Ludviga draudzene), Ilze Dzirkale (tante Olga), Lauma Vilka (Kate), Paula Grauze (šoferīte), Rūdolfs Sakārnis (Juris), Krišjānis Urlovskis (Uldis), Kristīne Āboliņa (tiesnese), Katrīna Siliņa (Lelde Stumbre). Izrādes režisors- Oskars Kļava.

žetonu vakars 1 žetonu vakars 2

žetonu vakars 3 žetonu vakars 4

žetonu vakars 6 žetonu vakars 7

žetonu vakars 5   žetonu vakars 8

Pirms žetongredzenu pasniegšanas ceremonijas divpadsmito klasi uzrunāja skolas direktors Česlavs Batņa. Sveicot nākamos absolventus, viņš novēlēja: “Lai jums nākamais posms ir aktīvs, atraktīvs, domājošs, sarunām pilns ar saviem tuvajiem, ar vecākiem, draugiem, radiem. Lai jūs izvēlētos to tālāko dzīves ceļu, kas noteikti nākotnē pēc 30 gadiem nestu gandarījumu!”

Katru gadu Ikšķiles novada pašvaldība apmeklē žetonvakaru, tādēļ apsveikuma vārdus veltīja arī domes priekšsēdētājs Indulis Trapiņš. Viņš augstu novērtēja šīs klases skolēnu spēju diskutēt par  novadam aktuālām tēmām: “ Viesojoties pašvaldībā, jūs pierādījāt, ka esat ļoti nopietni jaunieši, ar dziļu atbildības sajūtu.” Uzrunas nobeigumā priekšsēdētājs novēlēja vidusskolēniem vienmēr pašiem pieņemt lēmumus, bet galvenais- izvēlēties iet izglītības ceļu.

Pēc svētku uzrunām notika svinīgais brīdis, kad skolas vadība pasniedza žetongredzenus. Šogad divpadsmitās klases skolēni bija izvēlējušies žetongredzenu saņemt kopā ar vecākiem.

Pasākumā paldies tika teikts gan skolēnu vecākiem, gan skolotājiem un tehniskajam personālam, bet īpaši pateicības vārdi tika veltīti klases audzinātājai Elzai Daukštei.

Žetonu vakars atgādina, ka tuvojas skolas gaitu noslēgums. Lai divpadsmitajiem pēdējie mēneši skolā nestu tikai jaukas atmiņas un lai veiksmīgs ir eksāmenu laiks!

žetonu vakars 9 žetonu vakars 12

žetonu vakars 11 žetonu vakars 10

žetonu vakars 13 žetonu vakars 14

žetonu vakars 15 žetonu vakars 16

žetonu vakars 17

 Vairāk foto: https://failiem.lv/u/8ajjpdd9

 
 
 

Izglītības aktualitātes