Vārda dienu svin: Velta, Velda

ikskile fbikskile twitterikskile youtube  lv en ru

1863eb918da56356c85cafd392eb74c7

Ikšķilē būs brīvdabas kino

Februārī Ikšķiles novada pašvaldība saņēma Lauku atbalsta dienesta lēmumu par projekta “Brīvdabas kino aprīkojuma iegāde” apstiprināšanu. Projekta ietvaros paredzēts iegādāties brīvdabas kino aprīkojumu, lai radītu jaunu sabiedrisko aktivitāti – brīvdabas kino vakari un dažādotu citas novada sabiedriskās aktivitātes.

Par brīvdabas kino aprīkojumu lielu interesi ir izrādījuši novada jaunieši, kas bija galvenie šīs projekta idejas iniciatori.

Lai mazinātu sezonalitātes ietekmi, pašvaldība izvēlējusies aprīkojumu, kuru varēs izmantot ne vien brīvdabā, bet arī pašvaldības kultūras namu zālēs un skolā. Jau šovasar novada iedzīvotāji un viesi tiks aicināti uz brīvdabas kino vakariem, kas varētu kļūt par novada tradīciju.

Projekts tika iesniegts Publisko un privāto partnerattiecību biedrības “Zied Zeme” izsludinātajā LEADER projektu iesniegšanas 2.kārtā. Projekta īstenošanai tiks piesaistīts 9 000 EUR liels līdzfinansējums no Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai. Projektu plānots īstenot līdz 2017.gada 1.jūnijam.

Projekts tiek īstenots Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai Latvijas Lauku attīstības programmas 2014.-2020.gadam apakšpasākuma “Darbību īstenošana saskaņā ar sabiedrības virzītas vietējās attīstības stratēģiju” ietvaros.

Vairāk informācijas par Eiropas Lauksaimniecības fondu lauku attīstībai pieejama EK tīmekļa vietnē.

Vairāk informācija par PPP “Zied zeme” – www.ziedzeme.lv

Ikšķiles novada pašvaldības Attīstības nodaļa

Projektu atbalsta Zemkopības ministrija un Lauku atbalsta dienests.

 
 
 

Izglītības aktualitātes