Vārda dienu svin: Loreta, Dzidra, Gunita, Dzidris

ikskile fbikskile twitterikskile youtube  lv en ru

1863eb918da56356c85cafd392eb74c7

“Cilvēka mūža ritums” muzejnaktī Ikšķiles vidusskolā

 

Cilvēka mūža ritējums Krišjāņa Barona sakārtotajās latvju dainās bija idejiskais pamats šī gada Ikšķiles vidusskolas muzejnakts tēmai, kas šogad ievijās visas Latvijas Laika ratā. Saules meitu dziedājuma iedvesmoti, muzejnakts apmeklētāji izmantoja laiku pēc savām vēlmēm un interesēm.

Ikšķiles Mūzikas un mākslas skolas trešais izlaidums

  

19.maija siltajā un saulainajā pavasara vakarā Ikšķiles Mūzikas un mākslas skolā viss smaržoja pēc ievām, gaisā virmoja svētku, pacilātības un prieka sajūta. Mēs piedzīvojām visskaistāko dienu katras skolas pastāvēšanas vēsturē – izlaidumu, kurš šogad bija veltīts vienai absolventei, Klavierspēles klases absolventei Alisei Bogdanovai.

Gaiši un sirsnīgi izskanējis Mātes dienas koncerts “Kluss starojums no mātes” Ikšķilē

 

“Kluss starojums no mātes. Klusums tīrs. Te, neejiet, te- viņa ziedējusi” (Anna Rancāne)

Kā kluss, bet sirsnīgs, mīļš, gaišs, ar kādu asaru uz māmiņas un vecmāmiņas vaiga izskanējis Mātes dienai veltīts koncerts Ikšķiles Ev.Luteriskajā baznīcā.
Jau kā tradīcija izveidojusies, ka otro gadu Ikšķiles Mūzikas un mākslas skolas mūzikas nodaļas audzēkņi dāvā visskaistāko dāvanu savām māmiņām – labu mūziku, ko spēj apgūt un sniegt ne katrs cilvēkbērns šajā pasaulē.

Ikšķiles jauno mākslinieku panākumi starptautiskajā konkursā Čehijā

 

Jau ceturto gadu Ikšķiles Mūzikas un mākslas skolas jaunie mākslinieki piedalījās 45.Starptautiskais bērnu mākslas konkursā Lidicē Čehijā. Šī gada konkursa tēma “Ceļojums”, bija veiksmīga bērnu fantāzijas lidojumam izsapņojot, izfantazējot visneticamākos un visneiespējamākos ceļojumus dažādos mākslas žanros un tehnikās.

Tikšanās ar dzejnieku Kārli Vērdiņu

 

15.maijā, Starptautiskajā ģimenes dienā, mūsu skolā viesojās dzejnieks Kārlis Vērdiņš. Kārlis Vērdiņš ir bijis Latvijas Literatūras gada balvas divkārtējs laureāts un pašlaik studē salīdzinošo literatūrzinātni doktorantūrā ASV, Sentluisā, Vašingtona universitātē. Pēdējā laikā izdotais dzejoļu krājums ar nosaukumu “Tētis” ir iedvesmojis mūsu skolas 8.b klasi un latviešu valodas un literatūras skolotāju Zani Bēķi iestudēt mazās formas uzvedumu „Es un tētis”. Šis uzvedums jau ir prezentēts vairākos pasākumos un konkursos. 

Vairāk rakstu...

Izglītības aktualitātes

Jaunākās foto galerijas