Vārda dienu svin: Verners, Muntis

ikskile fbikskile twitterikskile youtube  lv en ru

1863eb918da56356c85cafd392eb74c7

FK IKŠĶILE U-11 (2006.g.dzim.) Vidzemes vicečempioni

14.augustā Valmierā noslēdzās LFF Vidzemes čempionāts jauniešiem U-11 jeb 2006.gadā dzimušajiem, kurā mūsu jaunie futbolisti kļuva par Vidzemes sudraba medaļu ieguvējiem un arī izcīnīja tiesības pārstāvēt Vidzemi Latvijas kausā, kas norisināsies no 25.-27.augustam Rēzeknē, kur tiksies 12 stiprākās komandas no Latvijas.

Vidzemes jaunatnes čempionāts futbolā sākās jau maijā, kad 17 Vidzemes komandas tika sadalītas 2 grupās – Rietumi un Austrumi. Čempionāts notika vairākos sabraukumos. FK Ikšķile uz finālu devās ar 4 punktiem. Fināls norisinājās 2 sabraukumos – 09.08. Ogrē un 14.08. Valmierā. Pirmajā fināla daļā, kas norisinājās Ogrē, mūsu puiši pārspēja Valmieras un FC Gauja komandas, bet FC Vidzeme puišiem piekāpās ar 0:3. Ierodoties uz finālsacensību otro sabraukumu, zinājām, ka, lai noturētu čempionu titulu, vajadzīgas 2 skaistas uzvaras. FK IKŠĶILE savu mērķi izpildīja un kļuva par Vidzemes vicečempioniem, tā iegūstot iespēju spēlēt Latvijas finālā. Šogad no Vidzemes Latvijas kausā piedalīsies divas komandas – Ikšķiles puiši un FC Vidzeme.

Par komandas vērtīgāko spēlētāju tika atzīts Romāns Afanasjevs.

Komandas sastāvs finālā: Romāns Afanasjevs, Klāvs Paukšēns, Rimants Kalvins Stanga, Kristaps Rekmanis, Toms Ivanovs, Rauls Bērtulis, Miks Grāvelis, Sandijs Dombrovskis, Edgars Lange, Herberts Ēķis, Emīls Vītiņš, Raivo Štāls, Vārtsargi Kristofers Prūsis un Edgars Maurmanis un komandas kapteinis Kristians Priedītis.

FK Ikšķile 2006.gada komandas treneri – Andrejs Prohorenkovs un Andrejs Rubins, pateicoties kuriem Ikšķiles futbolisti jau kuru reizi izjūt saldo uzvaras garšu, neaprakstāmās emocijas un laimes sajūtu. Lai labi spēlētu futbolu pirmkārt tas IR JĀMĪL, Ar pareizo attieksmi - smagi treniņi, cīņasspars, gribasspēks, vēlme parādīt labāko – tas viss vieno un veido rezultātu. PALDIES!

Ļoti lielais PALDIES arī mūsu futbolistu mammām, tētiem, visiem, kas atbalsta bērna futbola dzīvi – tik ļoti svarīgi ir motivācija un atbalsts ne tikai laukumā un treniņos, bet arī mājās. Visi kopā mēs to paveicām!