Vārda dienu svin: Agne, Agnese, Agnija

ikskile fbikskile twitterikskile youtube  lv en ru

1863eb918da56356c85cafd392eb74c7

Ikšķilē noticis Latvijas dziedošo aktieru salidojums (video)

12.augustā nesen atjaunotajā Ikšķiles brīvdabas estrādē norisinājās Latvijas populārāko dziedošo aktieru salidojums, kurā netrūka ne joku, ne populāru dziesmu.

Koncerta režisors bija Valdis Lūriņš, muzikālais vadītājs – Valdis Zilveris, bet vakara vadības groži uzticēti Latvijas Nacionālā teātra aktieriem Dita Lūriņai-Eglienai un Mārtiņam Eglienam.

Krāšņajā koncertā piedalījās Latvijas Nacionālā teātra dziedošo aktieru ansamblis “Greizais Ratiņš” (Valdis Zilveris, Dace Bonāte, Ivars Puga, Normunds Laizāns, Juris Hiršs, Uldis Anže), Dita Lūriņa-Egliena, Mārtiņš Egliens, aktieris Varis Vētra, kā arī Daugavpils teātra aktieri Māris Korsietis, Kristīne Veinšteina, Egīls Viļumovs un Lidija Breska.

Muzikālo pavadījumu nodrošināja dažādu mūzikas instrumentu spēlējošie aktieri. Savukārt dziesmu starplaikos, piesakot nākamo izpildītāju, tika izspēlētas teātra miniatūras.

Pasākuma laikā bija pieejama „Dziedošo aktieru salidojuma koncertprogramma” – Salidojuma dziesmu grāmata. Tā ļāva klausītājiem ne tikai dziedāt līdzi, bet arī iegūt savā rīcībā īpašu piemiņas izdevumu. Katrā dziesmu grāmatas lapā ievietota dziedošā aktiera bilde, dziesmas vārdi un autogrāfa vieta, lai katrs apmeklētājs pēc vēlēšanās pēc koncerta varētu pieiet pie sava iemīļotā aktiera un palūgt autogrāfu. Turklāt, tā kā pasākums notika Ikšķilē, vesels atvērums Dziesmu grāmatā bija atvēlēts tieši informācijai par Ikšķili, pilsētas ievērojamākajām vietām un vēsturei.

Vairāk - pievienotajā videomateriālā.

 
 
 

Izglītības aktualitātes

Video galerijas

Domes sēde 23.01.2013

Jaunākās foto galerijas