Vārda dienu svin: Tenis, Dravis

ikskile fbikskile twitterikskile youtube  lv en ru

1863eb918da56356c85cafd392eb74c7

Pēc gada Pēc mēneša Pēc nedēļas Šodiena Meklēt Pāriet uz mēnesi
SNIEGA DIENA IKŠĶILES NOVADĀ “ĶERAM ZIEMU!”
Svētdiena 21 Janvāris 2018, 12:00

sniega diena 800 450

Ikšķiles novada pašvaldība 21. janvārī plkst. 12:00 aicina ikvienu  uz Sniega dienu un Tīnūžu multifunkcionālā laukuma atklāšanu.

Pasākuma mērķis ir aktīvi pavadīt vairākas stundas svaigā gaisā, lai vaigos redzams sārtums, gūstot pozitīvas emocijas un pieaugušajiem atcerēties bērnību.

Plkst. 12:00 Tīnūžu multifunkcionālā laukuma atklāšana. Ziemā laukumu paredzēts izmantot kā  slidotavu, vasarā būs iespēja izmantot skrituļošanai, basketbolam, florbolam u.c. sporta veidiem. Tāpēc visus viesus sagaida arī īpašais svētku pārsteigums, ko mums sagatavos daiļslidošanas klubs “Slidotprieks”.

Jautrība un svētku sajūta nebeidz rimties, jo par godu šiem notikumiem jau no plkst. 12:30-15:00 varēs piedalīties sportiskās ziemas aktivitātēs Tīnūžos (“Kraujas”, Tīnūži, Tīnūžu pagasts) kopā ar ”Jogitas pasākumi”. Tāpat pēc svinīgās multifunkcionālā laukuma atklāšanas aicināti visi interesenti pievienoties daiļslidošanas kluba “Slidotprieks” komandai uz ievadstundu, kur varēs apgūt slidošanas pamatprasmes. Aicinām ņemt līdzi savu inventāru – slidas.

Kursies ugunskurs, būs silta tēja un garda zupa. Aicinām ģērbties silti un ērti, ķert prieka mirkļus, ko sniedz sniegs un ziema, un kopā pavadīts laiks. Dalībnieki aktivitāšu veikšanai aicināti ņemt līdzi sporta inventāru ar ko braukt lejā pa kalnu (ragaviņas, plēvi u.c.). Īpaši pasākumā aicinām piedalīties ģimenes ar bērniem.

Piedalies, būsi ieguvējs vien tāpēc, ka esi gatavs aktīvi pavadīt šo dienu!

P.S. Ja ziema būs mūs pievīlusi, nekas neatceļas!

Kontaktinformācija:

Ikšķiles novada sporta pasākuma organizatore

Agita Kābele,

e-pasts: agita.kabele@ikskile.lv

Atrašanās vieta Tīnūži
 
 

Sporta aktualitātes

Jaunākās foto galerijas