Vārda dienu svin: Kadrija, Kate, Katrīna, Trīne

ikskile fbikskile twitterikskile youtube  lv en ru

1863eb918da56356c85cafd392eb74c7

Pēc gada Pēc mēneša Pēc nedēļas Šodiena Meklēt Pāriet uz mēnesi
BĒRNU SVĒTKI Kopā būt
Ceturtdiena 01 Jūnijs 2017, 16:00

1. jūnijā visā pasaulē tiek atzīmēta Starptautiskā bērnu aizsardzības diena, tās aizsākumi meklējami 1925. gadā, kad Ženēvā norisinājās Pasaules konference bērnu labklājībai.

Pirmo reizi šī diena, īpašu svētku veidā veltīta speciāli bērniem, tika atzīmēta 1950. gadā. Kopš tā laika Starptautiskā bērnu aizsardzības diena ir kā nemainīga tradīcija daudzās pasaules valstīs un šajā dienā visā pasaulē notiek dažādi pasākumi, kas veltīti bērniem, sniedzot prieku un sajūtu, ka šī ir viņu diena. Tie ir svētki bērniem, kas turklāt vēl ir mācību gada beigas un brīvdienu sākums.

Atzīmējot šos svētkus, Ikšķiles novada pašvaldība organizē pasākumu, kur aizsāksies jaunas tradīcijas. Šajā dienā tiks godināti un teikts paldies Ikšķiles novada bērniem un jauniešiem par sportiskajiem sasniegumiem, par Ikšķiles novada tēla popularizēšanu, teikts paldies visiem bērniem, kas iedvesmo un rada prieku, dāvājot viņiem pretī ģimeniskus svētkus.

VISI novada iedzīvotāji, laipni gaidīti 1. jūnijā Tīnūžu muižas saliņā no plkst. 16:00-20:00 uz bērnu svētkiem “Kopā būt”, kur kopā ar bērniem nosvinēt svētku dienu.

 

Papildus informācija, pasākuma apmeklētāju ievērībai:

Pasākuma noslēgumā paredzēts krāsu disco (ar holi krāsām). Krāsu pulveris ir izgatavots no organiskām vielām – tas ir ļoti līdzīgs miltiem, kuriem toni piešķir pārtikas krāsvielas, līdz ar to izstrādājums ir ūdenī šķīstošs, ko viegli var izmazgāt gan no apģērba, gan matiem un ādas. Reizēm gan pulveris var nedaudz iekrāsot specifiska auduma apģērbu vai matus, bet satraukumam nav pamata. Ģērbieties tā, lai ir ērti un patīkami! Tomēr iesakām paņemt līdzi vēl vienu apģērba komplektu, ko pārvilkt, pirms dosies mājās.

Padarīsim vakaru krāsaināku, tiekamies!

Papildus informācijai: e-pasts:agita.kabele@ikskile.lv, tel.Nr. 28657029.

 

Ieeja brīva

Pasākumā tiks fotografēts un filmēts un materiāli tiks izmantoti publicitātes vajadzībām

 

Tiekamies, Ikšķiles novada pašvaldības

sporta pasākumu organizatore

bernu svetki

 
 

Kultūras aktualitātes

Jaunākās foto galerijas