Vārda dienu svin: Veldze, Lūcija

ikskile fbikskile twitterikskile youtube  lv en ru

1863eb918da56356c85cafd392eb74c7

Pēc gada Pēc mēneša Pēc nedēļas Šodiena Meklēt Pāriet uz mēnesi
Ticam un mīlam – 22. aprīlis - III Latvijas vokālo ansambļu festivāls
Sestdiena 22 Aprīlis 2017, 12:00 - 18:00

Pienācis pavasaris, kad Ikšķiles Tautas nama jauktais vokālais ansamblis “Gaudium” nu jau tradicionāli rīko Latvijas vokālo ansambļu parādi. Šī gada festivāla moto ir: “Ticam un mīlam”.

Bez ticības un mīlestības nevar dzīvot neviens. Un mūzikas enģeļi stiprina mūsu dziedātmīlošo tautu. Enerģiju apmaiņa, emociju bagātināšana, pieredze, to iegūst ne tikai festivāla dalībnieki, bet arī dziesmu draugi - klausītāji.

Šogad Didža Rijnieka komponētā festivāla himna ar Ojāra Vācieša vārdiem “Dzīve pilna mūzikas” vienos 23 vokālos ansambļus ar apmēram 200 dalībniekiem no visas Latvijas. Šo skaņdarbu jau tradicionāli izpildīs festivāla dalībnieku kopkoris. Bet katrs kolektīvs atsevišķi, atbilstoši savām spējām un repertuāram, piedalīsies kādā no trim festivāla koncertiem:

PL. 12.00 Garīgās mūzikas koncerts 
Baskāju Karmela ordeņa māsu klostera baznīcā 

PL. 15.00 Garīgās mūzikas koncerts 
Ikšķiles Ev. Luteriskajā Sv. Meinarda baznīcā

PL. 18.00 Koncerts “Ticam un mīlam”
Ikšķiles Tautas namā

Paldies par atbalstu festivāla organizēšanā Ikšķiles novada pašvaldībai, Ikšķiles tautas namam, Ikšķiles vidusskolai, Ikšķiles Ev. Luteriskajai Sv. Meinarda baznīcai, Baskāju Karmela ordeņa māsu klosterim un Sia “Daugavkrasts”. Bet vislielākais paldies visiem ansambļa “Gaudium” aktīvajiem un draudzīgajiem dziedātājiem un arī viņu ģimenēm par atbalstu ne tikai festivāla organizēšanā, bet arī ikdienā, kad savas skanīgās aizraušanās dēļ, viņi ir spiesti atņemt laiku savām mīlošajām ģimenēm. Tāpēc arī droši varam teikt: “Ticam un mīlam”.

Uz tikšanos ar Prieku (Gaudium - tulkojumā no latīņu valodas)!

Foto – 18. martā Ādažos pēc vokālo ansambļu skates, kurā ansamblis “Gaudium” saņēma I pakāpes diplomu.

 
 

Kultūras aktualitātes

Jaunākās foto galerijas