Vārda dienu svin: Agne, Agnese, Agnija

ikskile fbikskile twitterikskile youtube  lv en ru

1863eb918da56356c85cafd392eb74c7

Pēc gada Pēc mēneša Pēc nedēļas Šodiena Meklēt Pāriet uz mēnesi
Koncerttūres „CEĻOJUMS PIE SEVIS” ietvaros Ikšķilē koncertēs Aija Andrejeva
Sestdiena 25 Februāris 2017, 19:00

Dziedātāja Aija Andrejeva jau pavisam drīz – 8.februārī – ar savu jauno akustisko dziesmu programmu „Ceļojums pie sevis” balsij, čellam, ģitārām un perkusijām dosies koncerttūrē pa Latvijas pilsētu kultūras namiem.

Jaunajā programmā iekļauti visi dziedātājas hīti jeb, kā saka pati Aija, „pašlaik aktuālākās dziesmas, kas ietērptas citās skaņās un krāsās” – Kārļa Lāča, Harija Zariņa, Ulda Marhilēviča u.c. autoru skaņdarbi „Tumsā”, „Kamoliņš”, „Kafijas krūze”, „Lelle”, „What For?!”, „Ar tevi lasīju kastaņus”, „Vēl”, „Kā neviens”, „Tu un es”, „Ēnas”, „Pavasaris” u.c.

Dziedātāja uzsver, ka šī programma, kur dziesmas būs dzirdamas pavisam citādākā skanējumā, citās krāsās un noskaņās, būs kā noslēgums vienam dzīves un karjeras posmam un skaists tilts uz gaidāmo albumu. „Uz koncertiem, kas skanēs daudzās Latvijas pilsētās, aicinu visus tos, kas varbūt nav paguvuši noskatīties kādu no maniem lielajiem koncertiem. Gribu ar saviem klausītājiem tikties intīmā un mājīgā atmosfērā, ļaujot viņiem satikties ar sevi un savu Mazo princi,” piebilst Aija.

Jaunajā koncertprogrammā par muzikālo pavadījumu gādās Kaspars Ansons (ģitāras), Jānis Pauls (čells; „Melo M”) un Kaspars Kurdenko (perkusijas).

Biļetes uz Aijas Andrejevas jauno koncertprogrammu „Ceļojums pie sevis” var iegādāties „Biļešu Paradīzes” kasēs un www.bilesuparadize.lv.

Atrašanās vieta Ikšķiles tautas nams
 
 

Kultūras aktualitātes

Jaunākās foto galerijas