Vārda dienu svin: Glorija, Banga

ikskile fbikskile twitterikskile youtube  lv en ru

1863eb918da56356c85cafd392eb74c7

Pārgājiens tumsā Zilajos kalnos

Septembris Ikšķiles novadā tiek pasludināts par Veselības mēnesi, kura devīze ir - ESI VESELS – DZĪVO GARI. Pēc vasaras turpināsim rosīties un piedalīties dažādās aktivitātēs, kas saistītas ar veselīgu dzīvesveidu.

Tādēļ aicinām ikvienu - lielu vai mazu - doties pārgājienā pa Zilajiem kalniem. Šoreiz mazliet citādākā formātā - pārgājiens tumsā. Lai atrastu īstās takas, ļoti noderēs lukturītis. Tiekamies 28.septembrī, plkst. 19:00, Starta laukumā, Zilajos kalnos.

Pēc pārgājiena visi dalībnieki tiks cienāti ar uz ugunskura vārītu zupu, tādēļ katram nācējam noderēs sava bļodiņa un karote, jo, saudzējot dabu, vienreizējos traukus atstāsim veikala plauktā. 

No 23. septembra līdz pat 30. septembrim, notiks Eiropas Sporta nedēļa ar saukli “Esi kustīgs. Esi veselīgs”. Eiropas sporta nedēļa šogad Ikšķiles novadā notiks ar Izglītības un zinātnes ministrijas līdzfinansējumu, projekta iniciators ir Eiropas Komisija un projekta koordinators ir Latvijas Sporta Federāciju padome. Aicinām ikvienu novada iedzīvotāju aktīvi piedalīties šajos pasākumos, lai būtu veseli un dzīvotu gari.

Sekojiet līdzi informācijai www.ikskile.lvwww.facebook.com/ikskilessports/

.Pāŗgājiens tumsā Veselības nedēļa 2

 
 
 

Būvvaldes aktualitātes