Vārda dienu svin: Alnis, Andulis

ikskile fbikskile twitterikskile youtube  lv en ru

1863eb918da56356c85cafd392eb74c7

Ikšķiles vidusskola spēlē dambreti

Jau septīto gadu mūsu skolā ir pulciņš - “Galda spēles”.

Skolai iesaistoties projektā “ Bērnu prāta spēju attīstība ar dambretes spēli” , pulciņa galvenais mērķis ir pēc iespējas vairāk skolēniem iemācīt, dot iespēju spēlēt un arī piedalīties sacensībās tieši dambretē. Pulciņa nodarbības dalās divās daļās – Skolēni ar pieredzi un bez pieredzes. Šogad, telpu trūkuma dēļ, nodarbības organizētas pa klašu grupām. Pārsteidzoša ir pirmklasnieku ieinteresētība un sp.eles prieks.

 Katru gadu republikā dambretes biedrība rīko diva veida sacensības. Pirmās - sākumskolas dambretes turnīru, lai popularizētu un attīstītu dambretes sporta veidu, paaugstinātu meistarību, nodrošinātu iespēju pārbaudīt spēkus starp skolu dambretistiem. 2016. gada 5. novembrī Salaspils 1. viduskolā notika kārtējās 64. lauciņu individuālās sacensības dambretē sākumskolas vecuma spēlētājiem .

Otras ir skolu komandu sacensības. Tās notika 2017. gada 8. aprīlī. Mūsu skolas komanda ieguva 3. godalgoto vietu. Individuāli 1. vietu pie otrā galdiņa ieguva Tomass Torsters, pie sestā galdiņa Alisei Šultei bija 2. vieta, Kristaps Rekmanis pie trešā galdiņa ieguva 3. vietu.

Ja individuālās sacensībās katrs spēlētājs atbild par sevi, tad komandas sacensībās atbildība ir par visu komandu. Mūsu komanda bija draudzīga, viens otru uzmundrināja, atbalstīja. Paldies par to.

Sacensību direktors dambretes biedrības vadītājs Vitauts Budreika.

“Galda spēļu “ pulciņa vadītāja V. Pujāte

 

 
 
 

Būvvaldes aktualitātes