Vārda dienu svin: Glorija, Banga

ikskile fbikskile twitterikskile youtube  lv en ru

1863eb918da56356c85cafd392eb74c7

Ikšķilē noticis studentu plenēra noslēguma pasākums

26. aprīlī Ikšķiles novada pašvaldībā norisinājās Latvijas Lauksaimniecības universitātes Vides un būvzinātņu fakultātes ainavu arhitektūras un plānošanas maģistrantūras studentu plenēra noslēguma pasākums, kurā studenti prezentēja savas idejas un priekšlikumus tautā sauktā “Vecā parka” jeb “Garnizona parka” teritorijas ainavas labiekārtošanai.

Plenēra noslēguma pasākumā piedalījās 16 studenti, kuri prezentēja pašu veidotas vizualizācijas, kā pēc viņu domām jaunajam parkam vajadzētu izskatīties. Savās prezentācijās studenti uzsvēra Ikšķiles novada vēsturi, vēlēdamies to parādīt "taustāmā" veidā, tādējādi parku  padarot  par telpisku karti, kur iedzīvotāji varētu baudīt gan dabu, gan iepazīt novada vēsturi.

Plenēra noslēgumā uzrunāja arī Ikšķiles novada domes priekšsēdētājs Indulis Trapiņš, kur viņš pateicās pasniedzējiem un universitātei par šo sadarbību: “Jaunība dara savu, idejas ir tik svaigas, pieeja un vizualizācijas, kā sakārtot  “Garnizona parka” teritoriju ir brīnišķīga, es ļoti vēlētos, lai šī teritorija tiktu ātrāk labiekārtota. Ikšķilei tas ir ļoti svarīgi, jo mēs nepārtraukti pilnveidojam savu pilsētvidi.”

Savu viedokli arī pauda zemes ierības inženiere Guna Cielava, kura minēja, ka parks pirmām kārtām tiek veidots Ikšķiles iedzīvotājiem, kā arī sakoptas vides veicināšanai un vēstures akcentēšanai.

Pēc Induļa Trapiņa uzrunas, studenti neformālā gaisotnē pie tējas vai kafijas tases tika aicināti apspriest prezentācijas.

Rakstu sagatavoja:

Alberta Koledžas

Sabiedrisko attiecību studente

Elīna Primaka

Plenēra noslēgums 4 Plenēra noslēgums 5

Plenēra noslēgums 1  Plenēra noslēgums 2 

 Pielikumā: LLU studentu veidotās vizualizācijas

 
 
 

Būvvaldes aktualitātes

Jaunākās foto galerijas