Vārda dienu svin: Alnis, Andulis

ikskile fbikskile twitterikskile youtube  lv en ru

1863eb918da56356c85cafd392eb74c7

“Sergeja Jēgera labdarības fonds” ziedojis 38 mākslas darbus Ikšķiles vidusskolai (video)

Labdarības akcija 4 Labdarības akcija 3

13.septembrī Ikšķiles novada pašvaldībā notika nodibinājuma “Sergeja Jēgera labdarības fonds” rīkotās akcijas „Es mazā ziedā lielu mīlestību nesu” noslēguma pasākums, kurā piedalījās fonda izveidotājs, izcilais dziedātājs Sergejs Jēgers, mākslinieki un pašvaldības pārstāvji.

 

Pasākuma atklāšanā Sergejs Jēgers pateicās māksliniekiem par lielo atsaucību. Fonda dibinātājs ar patiesu gandarījumu atklāja, ka rīkotās akcijas „Es mazā ziedā lielu mīlestību nesu” rezultātā Ikšķiles vidusskolai tiks dāvināti 38 mākslas darbi. Šajā gadā labdarības akciju atbalstījuši mākslinieki: Vēsma Vītola, Juris Ģērmanis, Jurijs Avkštovs, Daina Gabrusēnuka, Tamāra Šīrante, Lolita Sīmane, Aija Ozoliņa, Ināra Plakane, Valentīna Lase, Mudīte Kaličus, Ludvigs Bērziņš, Antra Saliņa, savukārt Renāte Eismonte mākslas darbu dāvinājusi no savas privātās kolekcijas. Klātesošos uzrunāja arī viena no akcijas organizatorēm, māksliniece Vēsma Vītola, kura uzsvēra, ka pirmais cilvēks, kam šāda labdarības ideja ienāca prātā, bija Latvijas brīvvalsts prezidents Kārlis Ulmanis, kas aicināja dāvināt skolām grāmatas un mākslas priekšmetus.

 Arī Ikšķiles novada domes priekšsēdētājs Indulis Trapiņš pateicās visiem labdarības akcijas dalībniekiem, īpaši lielu paldies sakot fonda dibinātājam Sergejam Jēgeram. Viņš norādīja, ka šie dāvātie mākslas darbi skolēnos veicinās izpratni par skaisto, kā arī veidos estētisku vidi mācību iestādē.  "Šī akcija ir labs sākums tālākai sadarbībai!"  uzsvēra priekšsēdētājs.

Labdarības akcija „Es mazā ziedā lielu mīlestību nesu” notika sešpadsmito reizi, tās mērķis ir veidot skaistu vidi Latvijas skolās un slimnīcās.

 “Sergeja Jēgera labdarības fonds” augustā nosvinēja savu desmit gadu jubileju. Fonds palīdz bērniem, kuriem ir veselības problēmas- rīko labdarības pasākumus, lai piesaistītu līdzekļus un palīdzētu bērniem ar celiakiju. Jau septiņus gadus fonds organizē arī nometnes. Nākamgad jūnijā nometne bērniem no audžuģimenēm, daudzbērnu  un maznodrošinātām ģimenēm tiks rīkota Ikšķilē.

Novada pašvaldība pateicas Ikšķiles vidusskolas Skolas padomes priekšsēdētājai Sintijai Vanagai par sadarbības veicināšanu ar nodibinājumu “Sergeja Jēgera labdarības fonds”. Paldies par organizatorisko darbu arī ikšķilietei Ivetai Kikustei.

Labdarības akcija 5 Labdarības akcija 8

Labdarības akcija 9 Labdarības akcija 10

Labdarības akcija 11 Labdarības akcija 12

Labdarības akcija 13 Labdarības akcija 14

Labdarības akcija 1 Labdarības akcija 2

Labdarības akcija 6 Labdarības akcija 7