Vārda dienu svin: Otīlija, Iveta

ikskile fbikskile twitterikskile youtube  lv en ru

1863eb918da56356c85cafd392eb74c7

Aicinām uz Daugavas lejteces tūrisma forumu

Šī gada 5. oktobrī, Salaspilī, Nacionālā botāniskā dārza oranžērijā, jau otro reizi notiks Daugavas lejteces tūrisma forums. Sešu novadu (Stopiņu, Salaspils, Ķekavas, Baldones, Ikšķiles un Ogres) apvienība ir izveidota 2014. gadā, lai veicinātu tūrisma attīstību Daugavas lejteces reģionā. Tā ir lieliska vieta, kur attīstīties uzņēmējdarbībai un veidot tūristiem saistošu piedāvājumu.

Tūrisma foruma mērķis ir informēt esošos un topošos uzņēmējus, organizāciju pārstāvjus par aktualitātēm un tendencēm tūrisma mārketingā, par to, kā veidot zīmolu bez lieliem ieguldījumiem, kā arī aplūkot tūrisma un viesmīlības nozares maza uzņēmuma kontekstā.

Ar jaunākajām tendencēm tūrisma mārketinga jomā  iepazīstinās Vidzemes Augstskolas docents un pētnieks Andris Klepers. Pabeidzis maģistratūru cilvēka ģeogrāfijas studijās Latvijas Universitātē, studējis Vācijā, Dānijā, sniedzis vieslekcijas Ungārijā. Pateicoties akadēmiski pētnieciskai interesei par tūrismu, par lektora ikdienas darbu kļuvusi tūrisma projektu konsultēšana, lekciju lasīšana. Kopš 1997. gada strādā arī kā gids. Jau ilgu laiku ir arī sabiedrisko attiecību konsultants Latvijas Dabas Fondā.

Par zīmola veidošanas pamatprincipiem un par to, kā to paveikt bez lieliem ieguldījumiem, informēs radošās aģentūras “Weekend” stratēģiskais plānotājs un partneris Edgars Pētersons. Pēdējo desmit gadu laikā, savu pieredzi guvis, sniedzot reklāmas un mārketinga konsultācijas, strādājot vadošajās Latvijas reklāmas aģentūrās, tādās kā DDB un TBWA. Nozīmīgākie projekti ietver LMT zīmola maiņu, Zelta Zivtiņa zīmola veidošanu, Swedbank zīmola maiņu un citu Latvijas vadošo zīmolu attīstību. Kopš 2015. gada aprīļa Edgars Pētersons veiksmīgi vada savu aģentūru, kura strādā ar tādiem zīmoliem kā Bite, Rimi Baltija, FoodUnion u.c.

Par to, kā zināšanas un pieredzi ietekmē situācija un laikmets, stāstīs atpūtas vietas “Ārpus laika” saimniece Ilze Bērziņa. Divdesmit gadu laikā, strādājot mārketingā uzņēmumos AirBaltic, AirBaltic Travel un Vanilla Travel, docējot studiju kursus biznesā un komunikācijā Latvijas augstskolās, kā arī pēdējos gados sniedzot konsultācijas sabiedriskajās attiecībās un, turot roku uz pulsa, kas notiek tūrisma un viesmīlības nozarē pašu mājās un pasaulē, iegūtās zināšanas un pieredzi Ilze liek lietā, vadot savu uzņēmumu.

Foruma noslēgumā tik izlozēta akcijas “Apceļo Daugavas lejteci” galvenā balva “Enerģētiskais pirts rituāls 4 personām” no “Lejasmārtiņiem”, kā arī citas veicināšanas balvas, ko sagatavojuši uzņēmēji no Salaspils, Ķekavas, Stopiņu, Baldones, Ikšķiles un Ogres novadiem.

Pēc foruma ikviens dalībnieks ir aicināts piedalīties ekskursijā pa Nacionālā botāniskā dārza oranžēriju direktora Andreja Svilāna pavadībā.

Lai pieteiktos tūrisma forumam, lūdzam aizpildīt reģistrācijas anketu

Dalība pasākumā - bez maksas.

 
 
 

Aktualitātes

Bezmaksas apmeklējums bērnu izklaides centrā „Džungļu parks”

11-12-2017

Tuvojoties brīnumu apvītajiem un sirds siltuma pilnajiem Ziemassvētkie, bērnu izklaides centrs „Džungļu parks” 20. decembrī no pulksten 11.00-19.00 piedāvā bez maksas izrotaļāties un atpūsties maznodrošināto un trūcīgo ģimeņu bērniem vecumā līdz 12 gadiem. Lai bez maksas apmeklētu „Džungļu parku”, jāuzrāda maznodrošinātas vai trūcīgas ģimenes statusa izziņa un jāapmeklē centrs pilngadīgas personas pavadībā, kas parakstās par drošības noteikumu ievērošanu un bērnu...

Lasīt vairāk

Teātra sporta turnīrs Iecavas vidusskolā

11-12-2017

  Kā ik gadu, Adventa laikā Iecavas vidusskolā tiek organizēts sadraudzības turnīrs, kurā neiztrūkstošas ir Ikšķiles vidusskolas komandas. Šogad jāuzteic jaunā maiņa – 5.a klases komanda, kuras dalībnieces, vēl būdamas ceturtklasnieces, sāka izmēģināt darboties improvizācijā, turklāt rezultāts izrādījās veiksmīgs. Šobrīd meitenes ir gatavas piedalīties arī nopietnākos turnīros. 

Lasīt vairāk

Zentu Mauriņu (1897 - 1978), rakstnieci, zinātnieci atceroties

11-12-2017

Ikšķiles novada Centrālās bibliotēkas abonementā var iepazīties ar grāmatu izstādi veltītu Zentas Mauriņas atcerei.

Lasīt vairāk

Aizvadīts jauniešu vokālā ansambļa "Vivo" un draugu koncerts

11-12-2017

  Svētdien Tīnūžu tautas namā noticis jauniešu vokālā ansambļa un draugu Adventa laika koncerts. Koncertā ansambļa "Vivo" sniegumu kuplināja koris "Stradiņi". Koncerta ievaddaļā "Vivo" izpildīja savas mīļākās dziesmas, kam sekoja Adventa laika skaņdarbi.      

Lasīt vairāk

Jauno pianistu pieredze starptautiskajos un Latvijas konkursos

11-12-2017

  Ikšķiles Mūzikas un mākslas skolas skolotājas Rimmas Pudānes jaunās pianistes Rūta Lejiņa (2.klase) un Lība Luīze Eltermane (5.klase) gada nogalē ir piedalījušās konkursos, un guvušas ļoti nozīmīgu un motivējošu konkursu pieredzi, stresa noturības pārbaudi un iespaidus.

Lasīt vairāk

Daugavas prospekta tirdziņš

10-12-2017

  10.decembrī Ikšķilē Ziemassvētku noskaņās notika Daugavas prospekta tirdziņš, kuru ar Ikšķiles novada pašvaldības atbalstu organizēja veikals “Labumu bode”. No pusdienas laika līdz pat vakaram Ikšķiles novada iedzīvotāji un viesi varēja nesteidzīgi izstaigāt tirdziņu, apmeklēt eglīšu rotājumu izgatavošanas radošo darbnīcu, kurā darbojās biedrība “Rasas krāsas”, kā arī naksnīgā atmosfērā noklausīties brīnišķīgu kamermūzikas koncertu “Nakts mūzika” ar Ievas Šablovskas (arfa), Sondras Lejmalnieces...

Lasīt vairāk

“Lai sveces iedegas...”

08-12-2017

Tīnūžu pamatskolā pirmdien, 4. decembrī, kopīgā pasākumā tika iedegta pirmā svecīte Adventes vainagā. Kā savā uzrunā minēja direktora vietniece Ineta Seile “Adventa laiks ir Ziemassvētku gaidīšanas laiks, kas tiek uzskatīts par pārdomu laiku, kad mūsu domām ir milzīgs spēks, un tas, ko mēs šajā laikā domāsim un vēlēsimies, vēlāk arī piepildīsies.” Ļoti patīkams viesis Tīnūžu pamatskolā bija Ikšķiles evaņģēliski luteriskās draudzes...

Lasīt vairāk

Bērnudārzam "Čiekuriņš"- Spāru svētki (video)

07-12-2017

Vēl pavisam nesen, šā gada 24.maijā, jaunās pirmsskolas izglītības iestādes “Čiekuriņš” pamatos tika iemūrēta kapsula ar vēstījumu nākamajām paaudzēm.  7.decembrī bērnudārza būvei jau tika svinēti Spāru svētki.

Lasīt vairāk

Ikšķiles vidusskola (reģ.nr. 4313900190) aicina pieteikties kandidātu matemātikas skolotāju vakancei

07-12-2017

Informācija par matemātikas skolotāja vakanci Darba līgums tiek noslēgts uz nenoteiktu laiku. Darba laiks: 18 stundas nedēļā (3 dienas) Darba alga: līdz 900.00 EUR par 1 likmi (30.stundas)   Būtiskākie darba pienākumi: Pildīt skolotāja pienākumus, vadot matemātikas stundas. Sadarboties ar citu mācību priekšmetu skolotājiem. Veikt individuālo darbu ar skolēniem, lai izskaidrotu nesaprotamo mācību vielu, radītu viņos motivāciju mācīties un attīstītu sadarbības un komunikācijas prasmes. Izglītība atbilstoši Ministru kabineta noteikumiem...

Lasīt vairāk

Jaunākās foto galerijas