Vārda dienu svin: Liza, Līze, Elizabete, Betija

ikskile fbikskile twitterikskile youtube  lv en ru

1863eb918da56356c85cafd392eb74c7

1

Ogres tehnikuma absolventu izlaidums

29.jūnijā Ogres novada kultūras centrā notiek Ogres tehnikuma absolventu izlaidums.

Pulksten vienpadsmitos Ogres tehnikuma vadība izsniedza atestātus par vidējo profesionālo izglītību un profesionālās kvalifikācijas dokumentus Mežsaimniecības un koka izstrādājumu nodaļas absolventiem. Ogres Tehnikuma direktore Ilze Brante svinīgajā pasākumā teica: “Mēs visi kopā esam veidojuši savu pieredzi. Jūs ienācāt “Aizupēs”, un 2014.gada februārī “Aizupes” atstājām, bet aizvadītā gada janvārī jau atgriezāmies rekonstruētā, modernā izglītības iestādē. Jūs esat ieguvuši nenovērtējamu pieredzi. Mūsu pieredze ir sadarbība ar Latvijas Lauksaimniecības universitāti. Esam gandarīti, ka šodien pieciem audzēkņiem varam pasniegt apliecinājumu par uzņemšanu LLU budžeta grupā. Mēs esam gandarīti par sadarbību ar uzņēmējiem, par to, ka Latvijas valsts meži un privāts uzņēmējs “R Grupa” piešķir mūsu audzēkņiem stipendijas, [..] ir iespējas, izmantojot Eiropas finansējumu, piedalīties dažādos starptautiskos projektos un gūt Eiropas pieredzi.” Apsveikuma vārdus absolventiem veltīja arī  Ikšķiles novada pašvaldības izglītības darba speciāliste Ieva Rasima: “Esmu pārliecināta, ka vienīgais, kas mūs virza uz priekš, ir tas, ka mēs mīlam to, ko darām. Tas ir vienlīdz svarīgi gan attiecībā uz cilvēkiem, gan uz darbu, ko jūs darāt [..] Priecājos, ka esat absolvējuši Ogres tehnikumu un ieguvuši zināšanas, kas ir konkurentspējīgas darba tirgū, kas nodrošinās un pavērs lieliskas karjeras iespējas.”

Pulksten 14.00 notiks Datorikas, elektronikas un administratīvā darba nodaļas un tālākizglītības nodaļas izlaidums, savukārt pulksten 17.00 – Dizaina un mākslas nodaļas, Viesnīcu un restorānu pakalpojumu nodaļas izlaidums.

Šogad atestātu par vidējo profesionālo izglītību un profesionālās kvalifikācijas dokumentus saņem deviņi absolventi no Ikšķiles novada.

OTizlaidums 2 OTizlaidums 3

OTizlaidums 4 OTizlaidums 5

OTizlaidums 6  OTizlaidums 7

OTizlaidums 1

 
 
 

Aktualitātes

Ikšķiles novadā vērienīgi nosvinēta Latvijas dzimšanas diena (video)

18-11-2017

  Ikšķiles novadā ar plašu pasākumu programmu - koncertiem, izstādēm un svētku uguņošanu tika atzīmēta Latvijas Neatkarības proklamēšanas 99.gadadiena.

Lasīt vairāk

Ikšķilē noticis karogu skrējiens (video)

18-11-2017

Valsts svētku diena Ikšķilē šodien sākusies ar tradicionālo karogu skrējienu, kura dalībnieki pēc Valsts himnas nodziedāšanas ar karogiem rokās mēroja 2,5 kilometrus garu distanci pa pilsētas ielām.

Lasīt vairāk

Ikšķiles vidusskolā svinīgi noslēdz svētku nedēļu (video)

18-11-2017

Piektdien aizvadīts Ikšķiles vidusskolas svētku nedēļas svinīgs noslēgums.

Lasīt vairāk

Tīnūžu pamatskolā svin Latvijas dzimšanas dienu

17-11-2017

17.novembrī Tīnūžu pamatskolā tika atzīmēta Latvijas dzimšanas diena. Katra klase piedalījās viktorīnā, kur varēja pielietot savas zināšanas par Latviju. Noslēgumā katra klase saņēma pateicību, labākie - diplomus par 1. iegūto vietu, kā arī saldus sveicienus Latvijas dzimšanas dienā!     

Lasīt vairāk

Pašvaldības darba laiks 17.-20.novembrī

17-11-2017

Sakarā ar Valsts svētkiem Ikšķiles novada pašvaldība 17.novembrī strādā līdz pulksten 14.00. 18.,19.un 20.novembrī brīvs.

Lasīt vairāk

Ieva Kerēvica un Sergejs Jēgers dāvina dziesmu Latvijai

17-11-2017

  Dziedātāja Ieva Kerēvica un latviešu kontrtenors Sergejs Jēgers ierakstījuši savu sveicienu mūsu valstij “Maza dziesma Latvijai”. Komponists ir Madars Kalniņš, bet vārdu autors dzejnieks Ojārs Ulmanis. “Maza dziesma Latvijai” tiks iekļauta arī jaunajā albumā “Debess dārzos”, ko abi mākslinieki radījuši, gatavojoties savai  Ziemassvētku sajūtu koncertu programmai ar tādu pašu nosaukumu. Jau decembrī albumu būs iespēja iegādāties visā Latvijā.   “Ir prieks, ka...

Lasīt vairāk

Noskaņu dārzs mākslā

16-11-2017

  Ir pelēks, mazliet drūms rudenīgām un smeldzīgām nokrāsām pieliets Latvijas dārzs. Tieši tagad gribas atsaukt atmiņā gada viskrāšņākās noskaņas, iemērkt otu saules rieta krāsās, pasmelties ūdens riekšavu mežmalā palu laikā, iesmaržot pirmos ābeles ziedus, ceriņu ziedos sadzirdēt vijoli skanam, uzgavilēt putna treļļiem debesīs, klusām pielavīties varžu dīķim, iekāpt laivā un aizslīdēt lēni un līgani uz kādu sapņu zemi, kur dāsni...

Lasīt vairāk

Ikšķiles vidusskolas audzēkņi tiekas ar prezidentu

16-11-2017

   14.novembrī, devos uz pieņemšanu pie Latvijas Republikas prezidenta Raimonda Vējoņa. Skolotāja oktobrī informēja klasi par konkursu „Mana kā Valsts prezidenta uzruna Latvijai dzimšanas dienā”, un runas prezentācija bija mums pārbaudes darbs mācību priekšmetā „Prezentācijas prasme”. Uzrakstīju savu uzrunu, un klasē kopā ar skolotāju un klasesbiedriem tika nolemts, ka mana runa tiks sūtīta uz Valsts prezidenta kanceleju. Biju patiešām priecīga, ka mani...

Lasīt vairāk

Jaunākās foto galerijas