Vārda dienu svin: Liāna, Lilija, Alta

ikskile fbikskile twitterikskile youtube  lv en ru

1863eb918da56356c85cafd392eb74c7

Ikšķiles Mūzikas un mākslas skolā SAUC PAVASARI mūzikas sagatavošanas audzēkņi

   

Ar skanīgu un pavasarīgu, pašu jaunāko mūziķu koncertu, Ikšķiles Mūzikas un mākslas skolā 3.aprīlī sagatavošanas klases audzēkņi un pedagogi aicināja vecākus, vecvecākus un citus atbalstītājus uz pavasara aicināšanas muzikālo vakaru “Saucam pavasari”.

Mūsu mazajā, šaurajā, bet tomēr mīlīgajā un jaukajā skolas zālē pulcējās plašs atbalstītāju un līdzjutēju pulks, lai atbalstītu, noklausītos, novērtētu jaunos mūzikas censoņus. Koncertā tika pārstāvētas visas programmas – klavieres, akordeons, vokāls, vijole, čells, flauta, klarnete, saksofons, blokflauta, trompete, ģitāra. 26 jaunie mūziķi muzicēja gan kā solisti, gan duetos ar skolasbiedriem un pedagogiem, gan ansambļos.

Mūsu skolā vienmēr ir pati brīnišķīgākā un atsaucīgākā publika pasaulē, jo katrs muzikālais sniegums vienmēr tiek uzņemts ar lielām ovācijām un sirsnīgu publikas atbalstu.

Pēc koncerta tika apkopoti publikas viedokļi, kuri vienmēr ir ļoti pozitīvi, kā arī ar vērā ņemamiem un nozīmīgiem ieteikumiem:
“Tā tik turpināt! Lai izdodas! Novēlu, lai ātrāk izdodas atrisināt telpu jautājumu. Paldies par lielisko koncertu”
“Lai silts pavasaris! Lai dzīvot prieks!”
“Turpināt uzsākto!”
“Pacietību un vairāk talantīgu audzēkņu.”
“Daudz skaistu priekšnesumu!”
“Lai viss izdodas, tik turpināt! Paldies!”
“Paldies pedagogiem par ieguldīto darbu un profesionālo atdevi. Prieks par mazo bērnu izaugsmi. Tā turpināt.”
“Paldies par jauko koncertu!”
“Jums skaisti skan, tā turpināt! Skaistu un skanīgu pavasari un pārējos mācību gadus!”
“Izturību un pacietību mācībās audzēkņiem! Mīļš paldies pedagogiem!”
“Tiekties uz priekšu!”
“Interesantumu. Prieku, Vieglumu. Draiskumu. Sirsnību. Darbīgumu. Nesarežģījumus. Vienkāršību. Pavasarīgumu. (Edgars Suraks)”

Ar pavasarīgu un muzikāli māksliniecisku noskaņu – uz tikšanos citos audzēkņu koncertos!

Skolas direktore Valda Jermanova

 

   

 

 

 

 

 

  

  

  

  

 

 

 

 

 

 
 
 

Aktualitātes

Ikšķilē noticis mākslas dienu pasākums "Citādi zaļais" (video)

29-04-2017

Piektdien birzītē pie Ikšķiles mūzikas un mākslas skolas noticis mākslas dienu pasākums "Citādi zaļais".

Lasīt vairāk

Skolu teātru festivāls „...un es iešu un iešu! ” Valmierā

27-04-2017

  Šī gada 21.,22. aprīlī mēs, Ikšķiles vidusskolas 8.b klases teātra entuziasti, devāmies uz bērnu un jauniešu teātru festivālu „...un es iešu un iešu!” Valmierā, kuram šogad apritēja 10 gadi. Festivāls norisinājās Valmieras Viestura vidusskolā, tajā piedalījās vairāk nekā 400 dalībnieku - 32 kolektīvi no visas Latvijas ar 35 izrādēm. Šogad festivālā viesojās arī ciemiņi no Lietuvas.

Lasīt vairāk

VSAA un VID pakalpojumi tagad arī Ikšķiles novada valsts un pašvaldības vienotajā klientu apkalpošanas centrā

27-04-2017

Ikšķiles novada valsts un pašvaldības vienotā klientu apkalpošanas centra sniegto pakalpojumu klāsts papildināts ar iespēju klātienē saņemt Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūras (VSAA) un Valsts ieņēmumu dienesta (VID) pakalpojumus.Klientu apkalpošanas centrā ir iespējams:• iesniegt iesniegumu VSAA pakalpojumu saņemšanai (slimības pabalsts, bērna piedzimšanas pabalsts, apbedīšanas pabalsts u.c.);• iesniegt gada ienākumu deklarāciju VID;• pieteikties algas nodokļu grāmatiņas izsniegšanai;• iesniegt iesniegumu nodokļu atvieglojumu saņemšanai;•...

Lasīt vairāk

Igora Miglinieka sporta skolas U12 zēnu komanda - Latvijas VEF Jaunatnes līgas vicečempioni

27-04-2017

  Fantastiska un emociju pilna sezona Igora Miglinieka sporta skolas u12 apvienotai komandai no Ikšķiles un Salaspils, pašās svarīgākajās sacensībās 2016./17.gada Finālturnīrā, kuršs no 21.-23.aprīlim norisinājās Mārupes sporta centrā. - Igora Miglinieka sporta skolas audzēkņi U12 vecuma grupā zēniem ieguva godpilno 2.vietu! Uzvarot tādas komandas kā; BS Rīga/A.Kraukļa VEF U-12V 32:53 Igora Miglinieka sporta skolaMārupes Sporta Centrs U-12V 32:33 Igora Miglinieka...

Lasīt vairāk

Sākoties aktīvajai sezonai, mainās tūrisma informācijas centra darba laiks

27-04-2017

Ar 1.maiju, aktīvajā tūrisma sezonā no maija līdz septemrbim, Ikšķiles TIC mainīts darba laiks. Darba laiks sekojošs:Otrdiena - Piektdiena: no plkst. 08:30 līdz plkst. 18:00Sestdiena: no plkst. 10:00 līdz plkst. 14:00Svētdiena - Pirmdiena brīvdienas TIC var iegādāties suvenīrus ar novada simboliku, iegūt novada un Latvijas pilsētu kartes un tūrisma informāciju, saņemt maksas kopēšanas, drukāšanas pakalpojumus. Ikšķiles novada tūrisma informācijas centrsBirzes ielā 33a, IkšķileTel...

Lasīt vairāk

Maijā pie sv.Meinarda pieminekļa ikdienas sv.Mise

26-04-2017

Ikšķilē atgriežamies pie latviešu tautas tradīcijām. Šajā maija mēnesī nāksim pie Jēzus Viņa svētās Mātes Jaunavas Marijas aizbildniecības pavadīti.

Lasīt vairāk

Humānās palīdzības izdales laiks

26-04-2017

Biedrības "Latvijas Sarkanais Krusts" Ikšķiles nodaļa informē, ka humānās palīdzības izdale turpmāk tiks organizēta otrdienās no pl. 14:00 līdz 18:00.

Lasīt vairāk

Ikšķiles Brīvās skolas talkotājus nebaida ne sniegs, ne krusa

26-04-2017

  Jau vairākus gadus Ikšķiles Brīvās skolas vecāki, darbinieki un bērni pavasarī un vasaras izskaņā pulcējas kopā, lai paveiktu lielus un mazus darbus skolas pagalmā. Arī šogad, spītējot lietum, vējam, sniegam, krusai, Lielās talkas dienas rītā vēsturiskās Elkšņu skolas pagalmu pieskandināja gandrīz 100 čakli talkotāji.

Lasīt vairāk

Ierindas mācības skate Ikšķiles vidusskolā

25-04-2017

  24.aprīlī Ikšķiles vidusskolā notika nu jau tradicionālā, ikgadējā ierindas mācības skate, iesaistoties ne tikai skolēniem, bet arī vairākiem skolotājiem: darbmācības skolotājs Aivars Birkmanis, vizuālās mākslas skolotāja Iveta Bernāne kopā ar skolēniem izgatavoja apbalvojumus- medaļas un diplomus, bet sporta skolotājas Diānas Grīnbergas pavadībā skolēni apguva ierindas mācību. Ierindas skates priekšnesumu sagatavošanā iesaistījās arī vecāki un klašu audzinātāji. Katrs ir devis savu...

Lasīt vairāk