Vārda dienu svin: Veldze, Lūcija

ikskile fbikskile twitterikskile youtube  lv en ru

1863eb918da56356c85cafd392eb74c7

Ikšķiles Mūzikas un mākslas skolā SAUC PAVASARI mūzikas sagatavošanas audzēkņi

   

Ar skanīgu un pavasarīgu, pašu jaunāko mūziķu koncertu, Ikšķiles Mūzikas un mākslas skolā 3.aprīlī sagatavošanas klases audzēkņi un pedagogi aicināja vecākus, vecvecākus un citus atbalstītājus uz pavasara aicināšanas muzikālo vakaru “Saucam pavasari”.

Mūsu mazajā, šaurajā, bet tomēr mīlīgajā un jaukajā skolas zālē pulcējās plašs atbalstītāju un līdzjutēju pulks, lai atbalstītu, noklausītos, novērtētu jaunos mūzikas censoņus. Koncertā tika pārstāvētas visas programmas – klavieres, akordeons, vokāls, vijole, čells, flauta, klarnete, saksofons, blokflauta, trompete, ģitāra. 26 jaunie mūziķi muzicēja gan kā solisti, gan duetos ar skolasbiedriem un pedagogiem, gan ansambļos.

Mūsu skolā vienmēr ir pati brīnišķīgākā un atsaucīgākā publika pasaulē, jo katrs muzikālais sniegums vienmēr tiek uzņemts ar lielām ovācijām un sirsnīgu publikas atbalstu.

Pēc koncerta tika apkopoti publikas viedokļi, kuri vienmēr ir ļoti pozitīvi, kā arī ar vērā ņemamiem un nozīmīgiem ieteikumiem:
“Tā tik turpināt! Lai izdodas! Novēlu, lai ātrāk izdodas atrisināt telpu jautājumu. Paldies par lielisko koncertu”
“Lai silts pavasaris! Lai dzīvot prieks!”
“Turpināt uzsākto!”
“Pacietību un vairāk talantīgu audzēkņu.”
“Daudz skaistu priekšnesumu!”
“Lai viss izdodas, tik turpināt! Paldies!”
“Paldies pedagogiem par ieguldīto darbu un profesionālo atdevi. Prieks par mazo bērnu izaugsmi. Tā turpināt.”
“Paldies par jauko koncertu!”
“Jums skaisti skan, tā turpināt! Skaistu un skanīgu pavasari un pārējos mācību gadus!”
“Izturību un pacietību mācībās audzēkņiem! Mīļš paldies pedagogiem!”
“Tiekties uz priekšu!”
“Interesantumu. Prieku, Vieglumu. Draiskumu. Sirsnību. Darbīgumu. Nesarežģījumus. Vienkāršību. Pavasarīgumu. (Edgars Suraks)”

Ar pavasarīgu un muzikāli māksliniecisku noskaņu – uz tikšanos citos audzēkņu koncertos!

Skolas direktore Valda Jermanova

 

   

 

 

 

 

 

  

  

  

  

 

 

 

 

 

 
 
 

Aktualitātes

Bezmaksas apmeklējums bērnu izklaides centrā „Džungļu parks”

11-12-2017

Tuvojoties brīnumu apvītajiem un sirds siltuma pilnajiem Ziemassvētkie, bērnu izklaides centrs „Džungļu parks” 20. decembrī no pulksten 11.00-19.00 piedāvā bez maksas izrotaļāties un atpūsties maznodrošināto un trūcīgo ģimeņu bērniem vecumā līdz 12 gadiem. Lai bez maksas apmeklētu „Džungļu parku”, jāuzrāda maznodrošinātas vai trūcīgas ģimenes statusa izziņa un jāapmeklē centrs pilngadīgas personas pavadībā, kas parakstās par drošības noteikumu ievērošanu un bērnu...

Lasīt vairāk

Teātra sporta turnīrs Iecavas vidusskolā

11-12-2017

  Kā ik gadu, Adventa laikā Iecavas vidusskolā tiek organizēts sadraudzības turnīrs, kurā neiztrūkstošas ir Ikšķiles vidusskolas komandas. Šogad jāuzteic jaunā maiņa – 5.a klases komanda, kuras dalībnieces, vēl būdamas ceturtklasnieces, sāka izmēģināt darboties improvizācijā, turklāt rezultāts izrādījās veiksmīgs. Šobrīd meitenes ir gatavas piedalīties arī nopietnākos turnīros. 

Lasīt vairāk

Zentu Mauriņu (1897 - 1978), rakstnieci, zinātnieci atceroties

11-12-2017

Ikšķiles novada Centrālās bibliotēkas abonementā var iepazīties ar grāmatu izstādi veltītu Zentas Mauriņas atcerei.

Lasīt vairāk

Aizvadīts jauniešu vokālā ansambļa "Vivo" un draugu koncerts

11-12-2017

  Svētdien Tīnūžu tautas namā noticis jauniešu vokālā ansambļa un draugu Adventa laika koncerts. Koncertā ansambļa "Vivo" sniegumu kuplināja koris "Stradiņi". Koncerta ievaddaļā "Vivo" izpildīja savas mīļākās dziesmas, kam sekoja Adventa laika skaņdarbi.      

Lasīt vairāk

Jauno pianistu pieredze starptautiskajos un Latvijas konkursos

11-12-2017

  Ikšķiles Mūzikas un mākslas skolas skolotājas Rimmas Pudānes jaunās pianistes Rūta Lejiņa (2.klase) un Lība Luīze Eltermane (5.klase) gada nogalē ir piedalījušās konkursos, un guvušas ļoti nozīmīgu un motivējošu konkursu pieredzi, stresa noturības pārbaudi un iespaidus.

Lasīt vairāk

Daugavas prospekta tirdziņš

10-12-2017

  10.decembrī Ikšķilē Ziemassvētku noskaņās notika Daugavas prospekta tirdziņš, kuru ar Ikšķiles novada pašvaldības atbalstu organizēja veikals “Labumu bode”. No pusdienas laika līdz pat vakaram Ikšķiles novada iedzīvotāji un viesi varēja nesteidzīgi izstaigāt tirdziņu, apmeklēt eglīšu rotājumu izgatavošanas radošo darbnīcu, kurā darbojās biedrība “Rasas krāsas”, kā arī naksnīgā atmosfērā noklausīties brīnišķīgu kamermūzikas koncertu “Nakts mūzika” ar Ievas Šablovskas (arfa), Sondras Lejmalnieces...

Lasīt vairāk

“Lai sveces iedegas...”

08-12-2017

Tīnūžu pamatskolā pirmdien, 4. decembrī, kopīgā pasākumā tika iedegta pirmā svecīte Adventes vainagā. Kā savā uzrunā minēja direktora vietniece Ineta Seile “Adventa laiks ir Ziemassvētku gaidīšanas laiks, kas tiek uzskatīts par pārdomu laiku, kad mūsu domām ir milzīgs spēks, un tas, ko mēs šajā laikā domāsim un vēlēsimies, vēlāk arī piepildīsies.” Ļoti patīkams viesis Tīnūžu pamatskolā bija Ikšķiles evaņģēliski luteriskās draudzes...

Lasīt vairāk

Bērnudārzam "Čiekuriņš"- Spāru svētki (video)

07-12-2017

Vēl pavisam nesen, šā gada 24.maijā, jaunās pirmsskolas izglītības iestādes “Čiekuriņš” pamatos tika iemūrēta kapsula ar vēstījumu nākamajām paaudzēm.  7.decembrī bērnudārza būvei jau tika svinēti Spāru svētki.

Lasīt vairāk

Ikšķiles vidusskola (reģ.nr. 4313900190) aicina pieteikties kandidātu matemātikas skolotāju vakancei

07-12-2017

Informācija par matemātikas skolotāja vakanci Darba līgums tiek noslēgts uz nenoteiktu laiku. Darba laiks: 18 stundas nedēļā (3 dienas) Darba alga: līdz 900.00 EUR par 1 likmi (30.stundas)   Būtiskākie darba pienākumi: Pildīt skolotāja pienākumus, vadot matemātikas stundas. Sadarboties ar citu mācību priekšmetu skolotājiem. Veikt individuālo darbu ar skolēniem, lai izskaidrotu nesaprotamo mācību vielu, radītu viņos motivāciju mācīties un attīstītu sadarbības un komunikācijas prasmes. Izglītība atbilstoši Ministru kabineta noteikumiem...

Lasīt vairāk

Jaunākās foto galerijas