Vārda dienu svin: Inguna, Inguns, Ausma, Ausmis

ikskile fbikskile twitterikskile youtube  lv en ru

1863eb918da56356c85cafd392eb74c7

Ikšķiles Mūzikas un mākslas skolā SAUC PAVASARI mūzikas sagatavošanas audzēkņi

   

Ar skanīgu un pavasarīgu, pašu jaunāko mūziķu koncertu, Ikšķiles Mūzikas un mākslas skolā 3.aprīlī sagatavošanas klases audzēkņi un pedagogi aicināja vecākus, vecvecākus un citus atbalstītājus uz pavasara aicināšanas muzikālo vakaru “Saucam pavasari”.

Mūsu mazajā, šaurajā, bet tomēr mīlīgajā un jaukajā skolas zālē pulcējās plašs atbalstītāju un līdzjutēju pulks, lai atbalstītu, noklausītos, novērtētu jaunos mūzikas censoņus. Koncertā tika pārstāvētas visas programmas – klavieres, akordeons, vokāls, vijole, čells, flauta, klarnete, saksofons, blokflauta, trompete, ģitāra. 26 jaunie mūziķi muzicēja gan kā solisti, gan duetos ar skolasbiedriem un pedagogiem, gan ansambļos.

Mūsu skolā vienmēr ir pati brīnišķīgākā un atsaucīgākā publika pasaulē, jo katrs muzikālais sniegums vienmēr tiek uzņemts ar lielām ovācijām un sirsnīgu publikas atbalstu.

Pēc koncerta tika apkopoti publikas viedokļi, kuri vienmēr ir ļoti pozitīvi, kā arī ar vērā ņemamiem un nozīmīgiem ieteikumiem:
“Tā tik turpināt! Lai izdodas! Novēlu, lai ātrāk izdodas atrisināt telpu jautājumu. Paldies par lielisko koncertu”
“Lai silts pavasaris! Lai dzīvot prieks!”
“Turpināt uzsākto!”
“Pacietību un vairāk talantīgu audzēkņu.”
“Daudz skaistu priekšnesumu!”
“Lai viss izdodas, tik turpināt! Paldies!”
“Paldies pedagogiem par ieguldīto darbu un profesionālo atdevi. Prieks par mazo bērnu izaugsmi. Tā turpināt.”
“Paldies par jauko koncertu!”
“Jums skaisti skan, tā turpināt! Skaistu un skanīgu pavasari un pārējos mācību gadus!”
“Izturību un pacietību mācībās audzēkņiem! Mīļš paldies pedagogiem!”
“Tiekties uz priekšu!”
“Interesantumu. Prieku, Vieglumu. Draiskumu. Sirsnību. Darbīgumu. Nesarežģījumus. Vienkāršību. Pavasarīgumu. (Edgars Suraks)”

Ar pavasarīgu un muzikāli māksliniecisku noskaņu – uz tikšanos citos audzēkņu koncertos!

Skolas direktore Valda Jermanova

 

   

 

 

 

 

 

  

  

  

  

 

 

 

 

 

 
 
 

Aktualitātes

Koncertuzvedums “Īs(t)a pamācība mīlēšanā”

23-06-2017

22.jūnijā Ikšķiles estrādē izskanēja koncertuzvedums “Īs(t)a pamācība mīlēšanā” - režisora Intara Rešetina un dramaturga Egīla Šņores interpretācija par mīlestības tēmu Dailes teātra aktieru izpildījumā. Lomās iejutās: Āris Rozentāls, Mirdza Martinsone, Vita Vārpiņa, Ērika Eglija, Inita Sondore, Akvelīna Līvmane, Velta Straume, Marģers Eglinskis un citi. Par iestudējumu “Īs(t)a pamācība mīlēšanā” Rešetins teicis: “Latviešu tautai vajag vairāk mīlēt, mīlēties un mīļoties – ļauties tam...

Lasīt vairāk

Medicīniskās palīdzības saņemšana Līgo un Jāņu brīvdienās

22-06-2017

Pirms gaidāmajām Līgo un Jāņu brīvdienām, no 23. līdz 25. jūnijam, Nacionālais veselības dienests (NVD) vērš iedzīvotāju uzmanību uz medicīniskās palīdzības saņemšanas iespējām svētku laikā.

Lasīt vairāk

Ikšķiles novada airētājiem panākumi Jaunzēlandē

22-06-2017

  No 24.–28. aprīlim Jaunzēlandē, Auklendā notika Pasaules Masters spēles 2017’ (2017 World Masters Games) 28 sporta veidos startēja apmēram 28 000 dalībnieki attiecīgās vecuma grupās.

Lasīt vairāk

LĢIA veiks apsekošanas darbus Ikšķiles novada teritorijā

22-06-2017

Laikā no š.g. 26.līdz 29. jūnijam Latvijas Ģeotelpiskās informācijas aģentūras darbinieki veiks lauku apsekošanas darbus daļēji arī Ikšķiles novada pašvaldības teritorijā. Šie darbi notiek topogrāfiskās kartes M1:10 000 izgatavošanas ietvaros.

Lasīt vairāk

Pirmais jauniešu apmaiņas projekts Ikšķilē

22-06-2017

12. augusts ir starptautiskā Jaunatnes dienas. Pasaulē tā tiek atzīmēta ar mērķi izkopt jauniešu radošo darbību, radot jaunatnes dažādības attīstībai un kultūras sekmēšanai labvēlīgu vidi. Tīras vides nodrošināšana mūsdienās ir kļuvusi ļoti aktuāla un ieguvusi prioritāru nozīmi, tāpēc jauniešu mēneša ietvaros no 20.augusta līdz 27.augustam Ikšķile novadā tiks īstenots Erasmus+ mobilitātes projekts “Radošās durvis uz vides aizsardzību”.

Lasīt vairāk

Ikšķiles mākslinieki aicina baudīt vasaru mākslas noskaņās

22-06-2017

   Izcilais spāņu mākslinieks Pablo Ruiss Pikaso ir teicis: “Visi bērni ir mākslinieki. Problēma ir, kā palikt māksliniekam, kad jūs izaugat.”

Lasīt vairāk

Vilsona 1.posms ir noslēdzies

22-06-2017

  Pirmais posms ir veiksmīgi noslēdzies. Forši cilvēki un labs laiks rezumējās ar sīvām un interesantām pludmales volejbola cīņām!

Lasīt vairāk

Stadiona (Skolas ielā 2, Ikšķilē) darba laiks Līgo un Jāņu laikā

22-06-2017

Stadiona (Skolas ielā 2, Ikšķilē) darba laiks Līgo un Jāņu laikā:piektdien, 23.jūnijā, stadiona darba laiks tiek noteikts no plkst. 8:00 līdz 17:00;sestdien, 24.jūnijā, stadiona darba laiks tiek noteikts no plkst. 12:00 līdz 22:00.

Lasīt vairāk

Jaunākās foto galerijas