Vārda dienu svin: Klinta, Kristaps, Kristofers, Krists

ikskile fbikskile twitterikskile youtube  lv en ru

1863eb918da56356c85cafd392eb74c7

Ikšķiles novads – par aktīvu un veselīgu dzīvesveidu, sportojot kopā

Latvijas Olimpiskās komitejas (LOK) organizētā “Olimpiskā diena 2017” šogad 22. septembrī notiks visā Latvijā, tajā skaitā arī Ikšķiles novadā.

Līdz ar Latvijas 100gadi, popularizējot Olimpiskās vērtības – draudzību, cieņu un izcilību, Ikšķiles novadā tiks iedibināta jauna tradīcija- “Olimpiskā diena 2017”, kura  pirmo reizi notiks divu dienu garumā un tajā visi būs aicināti sportot kopā.  “Olimpiskās dienas 2017” pasākumi šogad visā Latvijā noritēs ar devīzi “Sporto svaigā gaisā!”

Starts Olimpiskajai dienai Ikšķiles novadā tiks dots 21. septembrī plkst. 10:00 Ikšķiles vidusskolas stadionā, kur, kopīgi sportojot svaigā gaisā un ejot rotaļās ar tīģeri un lauvu, savu rītu pavadīs pirmsskolas izglītības iestādes,  pulcējot vairāk nekā 400 bērnus no PPII “Urdaviņa”, PII “Ķiparu nams” un Ikšķiles brīvās skolas. Tāpat “Olimpiskās dienas” starts 21. septembrī plkst. 14:00 Tīnūžu pamatskolas stadionā tiks dots cilvēkiem ar īpašām vajadzībām. Pasākumu Tīnūžos atklās ar biedrības “Street warriors” priekšnesumu.

 Īpašs paldies: Sandai Reikmanei, Ikšķiles uzņēmēju biedrībai, Ikšķiles laivu nomai un SIA “Miandum” par pārsteigumu balvu sagādi sportistiem (īpašajām “Olimpiskās dienas 2017” medaļām un saldumiem).

 22. septembrī Ikšķiles novadā plkst. 09:00 pretī Ikšķiles tautas namam Ikšķiles vidusskolas, Tīnūžu pamatskolas, Ikšķiles brīvās skolas skolēni, vienlaikus sportojot kopā ar visu Latviju, aktīvi aizvadīs “Olimpisko dienu 2017”. Olimpisko dienu atklās ar kaķa Fēliksa un suņa Pluto uzrunu, kam sekos Greentrials priekšnesums (ekstrēmais velo šovs), savukārt, Olimpiskajai himnai skanot, tiks pacelts Olimpiskais karogs. Plkst. 10:00 notiks kopīgā rīta vingrošana ar Ikšķiles vidusskolas skolēniem no JV clubs,  kaķi Fēliksu un suni Pluto. Īpašais pasākuma viesis - Latvijas olimpiete Agnese Pastare.

22.septembra pasākumā tiek aicināti piedalīties visi Ikšķiles novada iedzīvotāji, vienojoties uz kopīgo rīta vingrošanu un startējot aktivitātē “Izskrien olimpisko apli Ikšķilē”.

Aicinām dalīties ar savas Olimpiskās dienas iespaidiem sociālajos tīklos, izmantojot tēmturi #OlimpiskaDiena2017 vai #OlimpiskaDiena.

“Olimpiskā diena 2017” tiek organizēta sadarbībā ar pašvaldību un izglītības iestādēm.

Plašāka informācija pieejama mājaslapā www.olimpiade.lv.

olimpiskā diena 2017

Ikšķiles novada pašvaldības

Izglītības, sporta un jaunatnes lietu pārvaldes

sporta pasākumu organizatore A.Kābele

 
 
 

Aktualitātes

Godina Ikšķiles novada brīvprātīgos jauniešus (video)

16-12-2017

  Piektdienas vakarā Ikšķiles tautas namā jau trešo gadu pēc kārtas noticis novada brīvprātīgo godināšanas pasākums.

Lasīt vairāk

Ikšķiles pilsētai- 25

15-12-2017

17. decembrī aprit 25 gadi kopš tika izdots Latvijas Republikas Augstākās Padomes dekrēts par pilsētas statusa piešķiršanu Ikšķilei. Par godu šai gadskārtai Ikšķiles novada pašvaldībā notika svinīga pieņemšana, uz kuru bija aicināti domes deputāti, apbalvojuma “Goda novadnieks” laureāti, kā arī pašvaldības iestāžu vadītāji. Pasākumā klātesošos uzrunāja Ikšķiles novada domes priekšsēdētājs Indulis Trapiņš. Viņš uzsvēra, ka pilsētas vēsturi mēs esam veidojuši...

Lasīt vairāk

Visa 2018.gada garumā norisināsies IKŠĶILES NOVADA TEMPO KAUSA IZCĪŅA ŠAHĀ

14-12-2017

Visa 2018.gada garumā norisināsies IKŠĶILES NOVADA TEMPO KAUSA IZCĪŅA ŠAHĀ. Pirmie mači 13.janvārī un 3.februārī pulksten 11:00 Ikšķiles tautas namā. Organizatori: Ikšķiles novada pašvaldība sadrbībā ar Latvijas šaha federāciju. Informācija: Aivars Laizāns, e-pasts: aivars7805@inbox.lv, mob.t. 26498488. Agita Kābele, e-pasts: agita.kabele@ikskile.lv.

Lasīt vairāk

Janvārī domnīca sievietēm uzņēmējām "Līderes kods"

14-12-2017

2018.gada 25.janvārī Ikšķilē, Veselības un sociālo lietu pārvaldē, plkst.16.00 notiks biedrības LĪDERE un Ikšķiles novada domes rīkota domnīca sievietēm uzņēmējām "Līderes kods".

Lasīt vairāk

Sapulce "Par Ikšķiles novada sporta attīstību”

14-12-2017

19. decembrī plkst. 18:00 Ikšķiles novada pašvaldības 3.stāva domes sēžu zālē (Peldu iela 22, Ikšķile) tiek organizēta sapulce par sporta attīstību novadā. Laipni aicināti piedalīties! Lūgums paziņot par Jūsu ierašanos, kā arī aicinām jau iepriekš, iesūtīt Jūsu interesējošos jautājumus. Informācija saziņai:Sporta pasākumu organizatoreAgita Kābeleagita.kabele@ikskile.lv

Lasīt vairāk

Bezmaksas apmeklējums bērnu izklaides centrā „Džungļu parks”

11-12-2017

Tuvojoties brīnumu apvītajiem un sirds siltuma pilnajiem Ziemassvētkie, bērnu izklaides centrs „Džungļu parks” 20. decembrī no pulksten 11.00-19.00 piedāvā bez maksas izrotaļāties un atpūsties maznodrošināto un trūcīgo ģimeņu bērniem vecumā līdz 12 gadiem. Lai bez maksas apmeklētu „Džungļu parku”, jāuzrāda maznodrošinātas vai trūcīgas ģimenes statusa izziņa un jāapmeklē centrs pilngadīgas personas pavadībā, kas parakstās par drošības noteikumu ievērošanu un bērnu...

Lasīt vairāk

Teātra sporta turnīrs Iecavas vidusskolā

11-12-2017

  Kā ik gadu, Adventa laikā Iecavas vidusskolā tiek organizēts sadraudzības turnīrs, kurā neiztrūkstošas ir Ikšķiles vidusskolas komandas. Šogad jāuzteic jaunā maiņa – 5.a klases komanda, kuras dalībnieces, vēl būdamas ceturtklasnieces, sāka izmēģināt darboties improvizācijā, turklāt rezultāts izrādījās veiksmīgs. Šobrīd meitenes ir gatavas piedalīties arī nopietnākos turnīros. 

Lasīt vairāk

Zentu Mauriņu (1897 - 1978), rakstnieci, zinātnieci atceroties

11-12-2017

Ikšķiles novada Centrālās bibliotēkas abonementā var iepazīties ar grāmatu izstādi veltītu Zentas Mauriņas atcerei.

Lasīt vairāk

Aizvadīts jauniešu vokālā ansambļa "Vivo" un draugu koncerts

11-12-2017

  Svētdien Tīnūžu tautas namā noticis jauniešu vokālā ansambļa un draugu Adventa laika koncerts. Koncertā ansambļa "Vivo" sniegumu kuplināja koris "Stradiņi". Koncerta ievaddaļā "Vivo" izpildīja savas mīļākās dziesmas, kam sekoja Adventa laika skaņdarbi.      

Lasīt vairāk